porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PREZENT DLA DZIECKA na mikołajki. Co kupić? Modne prezenty do 50 złotych [GALERIA]

Dzieci myślą o św. Mikołaju przez cały grudzień, jednak trudno zaspokoić ich oczekiwania. Z okazji mikołajek znajdź dla swojego dziecka piękny i rozwijający kreatywność prezent mikołajkowy. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

prezent dla dziecka dodano: 06.12.2014 10:38

MODNE ZABAWKI. Jaki prezent na mikołajki i choinkę ucieszy twoje dziecko?

W sklapach z zabawkami dla dzieci można dostać oczopląsu - przytłoczeni ogromną ilością zabawek nie możemy się zdecydować, co kupić. Nasza lista modnych w ostatnich miesiącach zabawek i dziecięcych gadżetów ułatwi zadanie rodzicom i bliskim dzieci, czekających z wypiekami na policzkach na świąteczne podarunki. 

auta dodano: 12.11.2012 12:04 | odpowiedz (7)

DZIEŃ DZIECKA - jaki prezent dla przedszkolaka?

Dzień Dziecka to frajda przede wszystkim dla najmłodszych dzieci. Ten dzień zwykle kojarzy się z jakąś nową, modną zabawką. Czym w tym roku zaskoczyć dziecko? Mówimy, jaki prezent najlepszy dla przedszkolaka na Dzień Dziecka.

dzień dziecka dodano: 01.06.2012 08:53 | odpowiedz (6)

Dzień Dziecka - prezent dla dziecka - jakie ubrania na prezent proponuje BonPrix? GALERIA ZDJĘĆ

Modne ciuszki do idealny prezent bądź dodatek do prezentu nie tylko dla małych modystek. Chłopcy też ucieszę się z oryginalnego ubrania na Dzień  Dziecka - pod warunkiem, że trafimy w gust młodego mężczyzny. Zobacz, jakie stroje poleca Bonprix.

Bonprix dodano: 31.05.2013 10:04

PREZENT DLA DZIECKA. Jak wybrać prezent dla 9-latka?

Najlepiej zajrzeć, co dziecko wpisało do listu do św. Mikołaja, a jeżeli nie wierzy już w gusła, podpytać, co najbardziej lubi robić.

dzieci dodano: 12.12.2012 08:45

PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA - jakie KSIĄŻKI ucieszą twoje dziecko?

Książka jest ważna. Już od dziecka wprowadza nas w inne światy, uczy, rozśmiesza, pozwala zrozumieć własne emocje i buduje zmysł estetyki. Lektury dla swojego dziecka wybierajmy więc ze szczególną starannością. Czym się kierować przy tym niełatwym wyborze? Podajemy sprawdzone wskazówki i podpowiedzi.

czytanie dodano: 15.05.2012 13:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

CO KUPIĆ DZIECKU szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. CO KUPIĆ DZIECKU. Wszystko na temat CO KUPIĆ DZIECKU na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.