porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SEN O GRZYBACH SENNIK. Co znaczy, gdy śnią mi się grzyby? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się grzyby? W snach pojawiają się rozmaite rzeczy i zwykle nie przywiązujemy do tego większej wagi. Niepokoimy się jednak, kiedy kilka razy z rzędu śni nam się to samo, na przykład grzyby. Co oznacza obecność grzybów w naszych snach?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 26.11.2012 15:18 | odpowiedz (1)

SEN O DELFINIE SENNIK. Co oznacza jak śni mi się delfin? ZNACZENIE SNÓW

Sen o delfinie nie należy do najpopularniejszych, dlatego w sennikach rzadko opisywane jest jego znaczenie. Okazuje się, że delfin to szczęście, miłość i namiętność.

delfin dodano: 20.11.2012 11:19

SEN O CHOROBIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni mi się choroba? Sny o chorobie co zapowiadają?

Sny o chorobach są na tyle specyficzne, że faktycznie w większości przypadków oznaczają rzeczywistą chorobę - z jaką walczymy, jakiej się boimy lub na jaką chorujemy, a o której nie wiemy.Co dokładnie mówią nam sny o chorobach?

choroba dodano: 24.11.2012 16:38 | odpowiedz (1)

SEN O WAMPIRACH SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się wampir, GDY UGRYZŁ MNIE WAMPIR? Interpretacje snów o wampirach

Sen o wampirach najczęściej śni się osobom, które czują się wykorzystywane przez innych. Sen o wampirze to także sygnał, zachęta do tego, aby w naszym życiu wreszcie zaszły jakieś zmiany. Jak interpretować sny o wampirach? Śniło mi się, że jestem wampirem. Co to oznacza? Jeżeli w śnie ugryzł mnie wampir?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 09:00 | odpowiedz (1)

SEN O KWIATACH SENNIK. Co oznaczają sny o kwiatkach? Co się wydarzy, gdy śnią mi się kwiaty?

Sny o kwiatach są jednoznaczne.  Co oznacza jak śnią mi się kwiaty? Właściwie wszystkie zwiastują powodzenie w miłości i interesach, długie życie, udaną karierę zawodową i miłych przyjaciół. Tylko sny o różach i wrzosach mają również ciemną stronę! Dowiedz się, co mówią sny o kwiatach

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 11:21

SENNIK: SNY O PODRÓŻACH Co znaczą we śnie o podróżowaniu? PODRÓŻE - ZNACZENIE SNU

Sen o podróżach co oznacza? Interpretacja snów o podróżach w dużym stopniu zależy od tego, czy są dla Ciebie miłe, czy przykre. Zobaczyć we śnie podóż w sposób pozytywny oznacza sukcesy, poprawę finansów, romanse i poznawanie ciekawych osób. Jeśli budzisz się z uczuciem przykrości - zdradę, porażki w interesach oraz rozmaite życiowe uciążliwości.

aparat fotograficzny SEN dodano: 24.11.2012 19:15

SEN O KAMIENIACH SENNIK. Co znaczy jak śni mi się KAMIEŃ. Co wróżą sny o drogich kamieniach? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się kamienie? Najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty, nic więc dziwnego, że to właśnie one najczęściej pojawiają się w snach. Ale marzymy też o innych świecidełkach, oprawionych i nie. Takie sny zwykle zapowiadają niezwykłe wydarzenia: nietuzinkowe romanse, spektakularne kariery, ale też widowiskowe upadki.

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 13:42

SEN O ALKOHOLU SENNIK. Co oznaczają sny o alkoholu? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się alkohol? Śnisz o piciu i balangach po świt? Nie oznacza to wielkiego nieszczęścia, ale dobrze też nie jest. To niewątpliwy znak, że w Twojej duszy panuje zamęt. Weź się za siebie! Zacznij uprawiać sport, chodzić wcześnie spać. Zadbaj o zdrowie i zdrowe kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. A złe sny miną!

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 29.11.2012 17:22 | odpowiedz (1)

SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym.

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 29.11.2012 17:14 | odpowiedz (1)

SEN O ZĘBACH SENNIK Czy wiesz co oznaczają sny o zębach? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się zęby? Co oznaczają nasze sny? Tą drogą dochodzą do nas informacje z podświadomości o dręczących nas uczuciach, albo nawet przeczucie, tego co może nadejść w bliskiej przyszłości. Mówimy, co oznaczają sny o kłopotach z zębami.

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 29.11.2012 14:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]

Kamil Durczok, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, to jeden ...

co oznacza sen szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co oznacza sen. Wszystko na temat co oznacza sen na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.