porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W ogrodzie i na balkonie. JAK DBAĆ O FUKSJE?

Wśród 10 000 odmian fuksji znajdź takie, które będą rosły w twoim domu. Fuksje mają różne kolory, kwiaty małe i duże. Odmiana Pink Marshmallow ma największe, o długości 11 cm. Fuchsia minimiflora ma najmniejsze, zaledwie 4-milimetrowe kwiatostany. Fuksja patagońska dobrze opatulona przezimuje w ogrodzie.

fuksja dodano: 08.05.2012 12:40

Doniczkowy ogród - jak założyć ogród w doniczkach?

Marzysz o ogrodzie z iglakami i kwiatami, ale mieszkasz w bloku? To nie problem na balkonie również można założyć ogród w doniczkach. Mówimy jak założyć doniczkowy ogród?

Doniczkowy ogród dodano: 03.03.2014 14:03

Jakie kwiaty na balkon? Co wybrać: pelargonie, surfinie, petunie, bratki?

Wraz z nadejściem wiosny chcemy, aby i nasz balkon wyglądał pięknie i kwitnąco. Proponujemy 4 gatunki kwiatów, które świetnie nadają się do posadzenia na balkonie. Sprawdź, jak się z nimi obchodzić.

bratki dodano: 29.04.2013 15:34

Proste w uprawie kwiaty balkonowe - jakie są?

Balkon może być namiastką ogrodu. Pozwala choć trochę zrealizować swoje pasje osobom kochającym kwiaty, ale – przy odpowiednim wyborze roślin – da satysfakcję także tym, którzy wielkimi miłośnikami prac „ogrodowych” nie są. jakie kwiaty posadzić na balkonie? Rośliny łatwe w uprawie.

begonie dodano: 15.05.2013 09:32

JAK SADZIĆ ROŚLINY NA BALKONIE? Dowiedz się, jak zadbać o balkon na wiosnę

Jeżeli chcemy mieć na balkonie bujną zieleń, rośliny muszą być ładnie zakomponowane. Ważne jest też, by były dobrze dobrane do usytuowania balkonu względem słońca i kierunku wiatrów. Gdy to ustalimy, dokonamy zakupów i przygotujemy pojemniki i narzędzia możemy brać się do sadzenia. Co i jak posadzić na balkonie?

balkonowe uprawy dodano: 21.02.2015 11:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

co posadzić na balkonie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co posadzić na balkonie. Wszystko na temat co posadzić na balkonie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.