porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zatrucie alkoholowe – jak je leczyć?

Zatrucie alkoholowe nie jest tym samym, co zwykłe upicie się czy nawet kac. Jeśli na drugi dzień po imprezie zauważymy u siebie płytki oddech, obfite pocenie się, dreszcze i wymioty, musimy być czujni. Być może są to objawy poważnego zatrucia organizmu!

kac dodano: 11.07.2016 13:36

Co robić, gdy dziecko nie chce iść do I komunii?

Pierwsza Komunia powinna być ważnym i wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka. Ale czasami, mimo naszych starań, nasz potomek do I Komunii iść po prostu nie chce. Dlaczego tak się dzieje? Co wtedy zrobić?

komunia dodano: 26.03.2013 17:55

Skradziony paszport za granicą. Co robić, gdy stracisz paszport? Kradzież paszportu co robić?

Podczas zagranicznych wojaży, zwłaszcza do krajów nienależących do strefy Schengen, paszport jest najważniejszym dokumentem. Co robić w przypadku kradzieży paszportu za granicą? Gdzie szukać pomocy? Do kogo zgłosić się w pierwszej kolejności? Co zrobić, gdy podczas urlopu za granicą zgubimy nasz paszport? Co zrobić, gdy będąc za granicą zgubimy paszport? Do kogo udać się ... Co zrobić więc, gdy zgubimy paszport lub zostanie on nam skradziony?

gdy zginą dokumenty dodano: 10.08.2012 14:38

Co robić, gdy użądli pszczoła lub osa?

Użądlenie jest nie tylko bolesne, ale w przypadku uczulenia na jad może być niebezpieczne. O ile pszczoły nie wykazują poza ulem agresji, o tyle osy i szerszenie mogą być agresywne i żądlić, choć wcale nie zostały sprowokowane. W dodatku mogą żądlić wielokrotnie, a pszczoła po ukąszeniu ginie.

adrenalina dodano: 15.06.2012 13:52

Czy po zawale trzeba rezygnować z seksu?

Z różnych badań wynika, że ok. 70 proc. mężczyzn po przebytym zawale serca unika seksu. Wynika to z wielu przyczyn, np. powikłań po zawale, pogorszenia sprarwności seksualnej, zażywania określonych leków itp. Jednak najczęstszą przyczyną jest po prostu strach przed aktywnością seksualną. Czy seks po zawale może zaszkodzić czy wprost przeciwnie?

rehabilitacja po zawale dodano: 06.05.2012 20:53

ZOSTAĆ NA LODZIE - co oznacza to powiedzenie? CO ROBIĆ aby nie zostać na lodzie?

Jak mawiają mądrzy ludzie: Przysłowia są mądrością narodów. Już samo to jest swego rodzaju przysłowiem. Samo powiedzenie: "zostać na lodzie" nie dotyczy jednak zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, ani samotności na tafli lodu. Krótko wyjaśniamy o co chodzi z tym zostawianiem na lodzie.

mądrości dodano: 03.03.2012 18:20

Ferie w Beskidzie Śląskim - co robić, gdy w górach nie ma śniegu?

Jeśli chodzi o śnieg, zima w tym roku nie jest hojna. Co napada, to zaraz stopnieje. Wyjazd w góry bez śniegu to jednak nie tragedia. Jeśli na ferie wybierasz się do Beskidu Śląskiego, nie powinieneś się nudzić - ten region ma wiele do zaoferowania.

atrakcje dodano: 01.01.2012 13:55

Pupa jędrna i ponętna. Co robić, by bez stresu zacząć sezon bikini? Jak przygotować ciało do sezonu letniego?

Gładka, jędrna i kształtna damska pupa to ulubiona część ciała większości panów. Co ciekawsze bynajmniej nie powinna być szczupła. Badania dowodzą, że pełniejsze kształty naszych pośladków podobają się o wiele bardziej niż te zbyt chude i płaskie. Jak przygotowujesz ciało do sezonu letniego?

Beyonce dodano: 18.05.2012 23:50 | odpowiedz (1)

Zadbane usta - jak dbać o usta w mroźne dni?

Większość z nas skarży się zimą na spierzchnięte usta. Co zrobić, by uniknąć problemu suchych ust? Poznaj niedrogie i sprawdzone pomadki ochronne. Mówimy, jak dbać o usta zimą.

dobra pomadka nawilżająca dodano: 12.02.2013 07:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

co robić szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co robić. Wszystko na temat co robić na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.