porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Program PRISM – co to jest? Jakie serwisy były inwigilowane przez NSA i FBI?

Program PRISM, którego istnienie ujawnił Edward Snowden, to potężny program masowej inwigilacji osób korzystających z usług największych firm internetowych, m.in. Facebooka, Skyupe'a, YouTube i Google. Mówimy, czym dokładnie jest PRISM.

agencja NSA dodano: 10.06.2013 11:39

Sprawa PRISM. Edward Snowden chce azylu w Polsce? Co napisał w liście do polskiego rządu?

Edward Snowden, autor afery PRISM, zwrócił się z prośbą o azyl do 21 państw świata, w tym do Polski. Co napisał w liście do polskiego rządu? I jaka jest odpowiedź na to pismo szefa MSZ, Radka Sikorskiego?

Sprawa PRISM. Edward Snowden chce azylu w Polsce? Co napisał w liście do polskiego rządu?
agencja NSA dodano: 02.07.2013 12:06

Edward Snowden: KIM JEST, CO ROBI, dlaczego zdradził sekrety programu PRISM i wywiadu USA?

Edward Snowden wstrząsnął światową opinią publiczną, przekazując brytyjskim dziennikarzom dane dotyczące inwigilacji obywateli USA, prowadzonej przez tajną agencję PRISM. Kim jest Snowden? Dlaczego ujawnił sekrety tajnych służb USA?

agencja NSA dodano: 02.08.2013 11:31

Najpopularniejsze hasła GOOGLE 2012. Co najczęściej wpisywaliśmy do wyszukiwarki GOOGLE w 2012 r. Zeitgeist?

Zeitgeist to coroczne podsumowanie haseł, które odnotowały największy wzrost wyszukiwań w wyszukiwarce internetowej GOOGLE. Jak wiadomo wyszukiwarka Google jest numerem jeden na świecie. Czego Polacy szukali w sieci w 2012 roku? Zobacz listę najbardziej popularnych słów i fraz w różnych kategoriach - najpopularniejsze hasła z wyszukiwarki Google.

Google Trends dodano: 12.12.2012 14:46 | odpowiedz (1)

Która wyszukiwarka jest lepsza? Co lepsze - Google czy Bing?

Google dla wielu ludzi stał się niemal synonimem internetu. Czasem trudno uwierzyć, ze to tak na prawdę po prostu jedna z internetowych stron. A jednak. Popularna wyszukiwarka ma też konkurencję. Jedną z nich jest Bing. Która ze stron jest lepsza?Google czy Bing?

bing dodano: 28.10.2012 13:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?

Krzysztof Orszagh – znany prawnik, były Rzecznik Praw Ofiar – został oskarżony ...

co to jest PRISM szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co to jest PRISM. Wszystko na temat co to jest PRISM na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.