porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wakacyjne podróże. Co warto zobaczyć w Toruniu?

Toruń to miasto idealne na weekend, bo jest w nim wiele do zwiedzania. W Toruniu można też spędzić czas na zabawie albo obcując z kulturą.  Sprawdź co warto zobaczyć w mieście pierników i gotyku.

atrakcje dodano: 13.06.2012 18:57

Białystok - atrakcje i muzea. Co warto zobaczyć w stolicy Podlasia?

Białystok w przeciągu ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Z zapomnianej stolicy Podlasia stał się miastem w sam raz na weekendową wycieczkę. Przedstawiamy 5 największych atrakcji turystycznych Białegostoku.

atrakcje dodano: 13.01.2012 06:00

PODLASIE. Co warto zobaczyć na Podlasiu?

Podlasie to wielokulturowa kraina pełna turystycznych atrakcji. Podczas wyjazdu na Podlasie warto m.in. zobaczyć tatarskie meczety, odwiedzić magiczny Supraśl, wybrać się na wycieczkę po Białowieskim Parku Narodowym.

atrakcje dodano: 14.11.2011 15:13

Przewodnik po RIO DE JANEIRO. Co warto zobaczyć w dawnej stolicy Brazylii?

Rio de Janeiro zwane jest cudownym miastem. Głównie ze względu na położenie, ale także na mnogość atrakcji. Mówimy, co warto zobaczyć w Rio de Janeiro.

atrakcje dodano: 13.01.2012 11:16

Brytyjski serial Broadchurch - dlaczego jest tak wciągający? Nowy hit telewizyjny

Polscy telewidzowie mogą wreszcie oglądać "Broadchurch" - jeden z najlepszych kryminalnych seriali ostatnich lat. Brytyjski serial jest wyjątkowo zaskakujący i wciągający.
serial kryminalny dodano: 27.07.2015 15:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

co warto zobaczyć szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co warto zobaczyć. Wszystko na temat co warto zobaczyć na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.