porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na Z

Powiedz mi jak masz na imię, a powiem ci kim jestem. Prawda jest taka, że imię - czy tego chcemy czy nie - wiele mówi na temat charakteru człowieka. Przedstawiamy znaczenie trzech najbardziej popularnych męskich imion na literę Z.

imiennik dodano: 27.02.2013 15:08

ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę J?

Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę J? Jakub to jedno z najczęściej nadawanych imion męskich ostatnich kilku lat. Także imiona Jan i Jerzy po latach niełaski stają się coraz bardziej popularne. Co oznaczają te i inne męskie imiona na J? Jacy są mężczyźni, którzy je noszą?

co mówi imię dodano: 17.04.2013 18:17

ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę C?

Czy znaczenie imion ma wpływ na to, kim jesteśmy? Panowie noszący imiona na literę „C” robią ogromne wrażenie na kobietach, ze szczególnym uwzględnieniem starszych pań. Dobrze ułożeni, jak się dawniej mówiło, potrafią zachować się w każdej sytuacji. Wytrwale dążą do celu, ale nie po trupach – uśmiechnięci, otoczeni przez wypróbowanych przyjaciół. Jacy są mężczyźni na C?

co mówi imię dodano: 17.04.2013 18:14

ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę B?

Czy znaczenie imion ma wpływ na to, kim jesteśmy? Energiczni, czasem skryci, żeby dobrze ich poznać, trzeba się nieźle nagimnastykować – tacy są panowie, których imiona zaczynają się na literę B. Bywają też kapryśni, ale przy wszystkich wadach, mają złote serca, zawsze chętni do pomocy. Co prawda lubią przy tym dyktować swoje warunki. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę B?

co mówi imię dodano: 17.04.2013 18:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

co znaczą imiona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co znaczą imiona. Wszystko na temat co znaczą imiona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.