porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić z kasztanów i żołędzi? Pomysły na zabawy z dzieckiem - GALERIA

Co zrobić z kasztanów i żołędzi? Co możesz zrobić wspólnie z dzieckiem - obejrzyj galerię zdjęć. Przydadzą się też liście, szyszki...

jesienne zabawy kasztanami dodano: 16.09.2014 23:39

KASZTANY - ludziki - jak zrobić ludziki z kasztanów? Pomysły na zabawę z dzieckiem

Co zrobić z kasztanów? Kasztany mają moc - nie ma dziecka, które nie zatrzymałoby się i nie podniosło z ziemi choć kilku kasztanów, a najlepiej wypychało nimi wszystkich kieszeni. Jak wykorzystać kasztany do zabawy? Jak zrobić oryginalne ludziki z kasztanów?

kasztany dodano: 11.10.2013 10:14

KASZTANY - co zrobić z kasztanów? Pomysły na zabawę z dzieckiem

Zebrane kasztany dają dużo możliwości na atrakcyjną zabawę z dziećmi. Pomysłów może być dużo. Do czego mogą przydać się kasztany?

kasztany dodano: 11.10.2013 10:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Olechowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Olechowski ostatnio nie jest widoczny na polskiej scenie politycznej ...

co zrobić z kasztanów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co zrobić z kasztanów. Wszystko na temat co zrobić z kasztanów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.