porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Mentos przetka rurę, a Alka Seltzer wyczyści muszlę! Inne pomysły na sytuacje awaryjne

Przyzwyczailiśmy się do stosowania w domu na różne „przypadłości” gotowych środków. Ale gdy ich akurat nie mamy, można zaradzić wielu domowym awariom sposobami, na które nigdy byśmy sami nie wpadli. A oto kilka z nich...

brzydki zapach dodano: 20.03.2015 13:06

Jakie są najcenniejsze marki na świecie?

Jaka branża liczy się dziś najbardziej liczy się na świecie? Odpowiedź jest prosta - technologiczna. Świetnie pokazuje to najnowszy ranking "Best Global Brands 2013" dotyczący najcenniejszych marek na ziemskim globie. Pierwsze miejsce zajmuje Apple, a tuż za nim pozycjonuje się Google.

APPLE dodano: 12.10.2013 16:07 | odpowiedz (1)

Czy coca cola zabija plemniki?

Jak się okazało, nie tylko wielu mężczyzn wierzyło w to, że coca cola działa plemnikobójczo, jeżeli wypije się ją zaraz po stosunku. Podobno kobiety też piją ten trunek z myślą o tym. A niektóre nawet kazały przed zbliżeniem pić ją swoim partnerom. No cóż, jest to tylko jedna z wielu legend i mitów dotyczących tej sfery życia. W latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku panie stosowały kąpiele z tego napoju jako środek antykoncepcyjny.

ANTYKONCEPCJA dodano: 13.11.2013 19:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

Coca Cola szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Coca Cola. Wszystko na temat Coca Cola na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.