porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy wiesz, co studiuje Kasia Tusk? Córka premiera wybrała nowe studia!

Kasia Tusk jest znana przede wszystkim z tego, że prowadzi swojego bloga w którym udziela porad o modzie. Tymczasem całkiem niedawno skończyła psychologię, a teraz wybrała kolejne studia – seksuologię!

Kasia Tusk dodano: 13.09.2012 14:28

Film "Nad życie" - dlaczego dramatyczna historia Agaty Mróz trafiła na ekrany?

Czym urzeka film pt. „Nad życie" (premiera 11 maja 2012 roku), przedstawiający losy zmarłej niedawno siatkarki Agaty Mróz? Dlaczego twórcy filmu postanowili przenieść na ekran jej historię? Mówimy, dlaczego historia Agaty Mróz doczekała się ekranizacji.

agata mróz dodano: 09.05.2012 06:42

Córka Sochy jak ma na imię? Jakie imię będzie nosiła córka Sochy?

Małgorzata Socha (33 l.) już w sierpniu 2013 po raz pierwszy zostanie matką. Znana aktorka i jej mąż Krzysztof Wiśniewski będą mieli córkę. Jakie imię będzie nosiła córka Sochy? Córka Sochy jak ma na imię? Znamy szczegóły ciąży Małgorzaty Sochy. 

córka Małgorzaty Sochy dodano: 28.06.2013 22:09

Czym zadebiutuje ANNA MUCHA 16 czerwca? Co zaprojektowała znana celebrytka?

Anna Mucha ma już za sobą debiut aktorski („Korczak”), piosenkarski („Jak oni śpiewają”), taneczny („Taniec z gwiazdami”), dziennikarski („Dzień dobry TVN”), konferansjerski (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych – Gdynia 2006), dubbingowy („Disco robaczki”), reżyserski ( „Wędrowcy – Wigilia 2010”).

akcesoria dla dzieci dodano: 13.06.2012 07:00

W co się bawić z dzieckiem, aby rozwijać jego kreatywność? ZABAWA Z DZIECKIEM

Kreatywność w obecnych czasach stanowi jedną z najbardziej poszukiwanych i cenionych cech. Nasze maluchy zdają się być jedynymi istotami, którym nigdy jej nie brakuje. Dlatego też warto pielęgnować i rozwijać KREATYWNOŚĆ u dzieci już od najmłodszych lat. Zabawa dzięki, której dzieci będą się świetnie bawić.

dla dzieci dodano: 02.02.2012 11:10 | odpowiedz (4)

Po co nam dzieci?

Ludzie dzielą się na tych, którzy bardzo chcą mieć dzieci, i tych, którzy wcale ich nie pragną. Dla tych pierwszych dziecko to największe szczęście, dla drugich – przeszkoda w życiowej karierze. Uproszczenie? Być może. Faktem jest, że narodziny dziecka bardzo wiele zmieniają w życiu człowieka. Przedstawimy 6 powodów dla których warto jest mieć dziecko.

dzieci dodano: 08.09.2011 17:33

Czy córki zawsze wyglądają jak swoje mamy?

Jeśli chcesz wiedzieć jak będzie zmieniała się twoja żona - spójrz na teściową. Takie rady słyszą młodzi mężczyźni przed ślubem. Córki z wiekiem bardzo często stają się replikami swoich mam. Nie tylko z wyglądu, także w myśleniu i stosunku do męża.

dziedziczenie dodano: 29.06.2012 08:19

Jakie są najpupularniesze imiona nadawane w Polsce dzieciom?

Czy chcemy, by nasze dziecko nosiło takie imię, jak dziesięcioro innych w klasie lub w piaskownicy? Najwyraźniej tak, bo lista najpopularniejszych imion nie zmienia się w Polsce od ponad 10 lat.

imię dla chłopca dodano: 04.05.2015 09:56

Jak począć dziewczynkę? Gdy chcę urodzić córkę

Czy wpływanie na płeć dziecka jest możliwe? Okazuje się, że tak! Jeśli chcesz począć dziewczynkę naukowcy przychodzą z pomocą i kilkoma cennymi poradami. Zobacz jakimi!

Chcesz urodzić dziewczynkę dodano: 16.06.2013 23:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Balcerowicz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Profesor Leszek Balcerowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków. Z ...

córka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. córka. Wszystko na temat córka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.