porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

COSTA CONCORDIA będzie podniesiona: jak wygląda i ile kosztuje operacja podniesienia statku?

W poniedziałek 16 września rozpoczęła się operacja podniesienia wraku Costa Concordii. Nie ma pewności, czy przedsięwzięcie się powiedzie. Jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem, wrak pozostanie na dnie na zawsze.

costa concordia podniesienie dodano: 16.09.2013 11:39

Kapitan SCHETTINO: jaki wyrok może dostać kapitan statku Costa Concordia?

Kapitan statku Costa Concordia stanął przed sądem i usłyszy wyrok za doprowadzenie do katastrofy, nieumyślne spowodowanie śmierci oraz ucieczkę z tonącego statku. Grozi mu 20 lat więzienia. Jednak on sam nadal uważa, że jest bohaterem i uratował wiele osób.

francesco schettino dodano: 16.09.2013 12:11

Ile warty był statek COSTA CONCORDIA, który uległ katastrofie we Włoszech?

Costa Concordia to istna pływającą oaza luksusu i komfortu. Wycieczkowiec, ze względu na przepych, nazywany był nawet współczesnym Titanikiem. Ile była warta Costa Concordia? Z jakich rozrywek mogli korzystać jej pasażerowie?

 

Costa Concordia wymiary dodano: 01.02.2012 06:18

Gdzie zatonął statek COSTA CONCORDIA? Jak doszło do katastrofy włoskiego wycieczkowca?

Włoski wycieczkowiec Costa Concordia zatonął w piątek 13 stycznia 2012 roku. Luksusowa jednostka osiadła na skałach przy wyspie Giglio u wybrzeży Toskanii. Dlaczego statek zatonął? Co było przyczyną powstanie wielkiej dziury w kadłubie?

katastrofa dodano: 30.01.2012 04:04

Czy wiesz, jak COSTA CONCORDIA wpłynęła do historii kina?

Obfotografowany ze wszystkich stron wrak „Costa Concordia” spoczywa na boku, a ratownicy szukają w nim ciał zaginionych pasażerów. Mało kto pamięta, że ten statek wszedł do historii kina dzięki Jean-Luc Godardowi. Dowiedz się jaki jest związek między zniszczoną Costa Concordia a Godardem.

film dodano: 20.01.2012 14:08

COSTA CONCORDIA - jakie wymiary ma włoski statek, który zatonął u wybrzeży Toskanii?

Costa Concordia to prawdziwy wypoczynkowy kurort na wodzie. Turystyczny liniowiec pływał między największymi portami na Morzu Śródziemnym. Należał do włoskiego armatora Costa Crociere. Jakie wymiary miał statek, który zatonął 13 stycznia u wybrzeży Toskanii?

Costa Concordia wymiary dodano: 01.02.2012 03:17 | odpowiedz (1)

Najsłynniejsze i największe ZATONIĘCIA STATKÓW. Jakie okręty poza Titanikiem pociągnęły na dno setki, tysiące ludzi?

15 kwietnia 2012 roku wypada setna rocznica najsłynniejszej morskiej katastrofy - zatonięcia Titanica. Tragedia tego wycieczkowca jest znana wszystkim za sprawą głośnego, obsypanego Oscarami filmu Jamesa Camerona, jednak niewiele osób wie, że nie była to największa katastrofa na morzu.

Exxon Valdez dodano: 15.04.2012 08:32

Najbardziej luksusowe statki wycieczkowe. Czy są dostępne dla każdego?

Wszystkich zelektryzowała wiadomość o zatonięciu statku wycieczkowego Costa Concordia. W tle tej katastrofy pojawiły się także głosy, że statki wycieczkowe pływają zbyt często i jest ich za dużo. Dlaczego jest to tak atrakcyjne? Ile kosztuje rejs statkiem wycieczkowym po Morzu Śródziemnym?

Cruises dodano: 17.01.2012 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

Costa Concordia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Costa Concordia. Wszystko na temat Costa Concordia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.