porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CENTRA POBYTOWE na EURO 2012: reprezentacja Portugalii. Gdzie mieszka i trenuje CRISTIANO RONALDO?

Polskie fanki Cristiano Ronaldo odliczają już dni, kiedy przystojny gwiazdor przyleci wraz z reprezentacją Portugalii do naszego kraju. Zobacz, gdzie zamieszka i będzie trenować CR7 w czasie EURO 2012.

baza w opalenicy dodano: 04.06.2012 11:18

Czy Cristiano Ronaldo opuści Real Madryt?

Cristiano Ronaldo uchodzi za jednego z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie. Obecnie występuje w Realu Madryt, ale wkrótce może opuścić klub ze stolicy Hiszpanii.

Alex Ferguson dodano: 26.11.2012 13:23

Jakie samochody ma piłkarz Realu Madryt Cristiano Ronaldo?

Słynny Cristiano Ronaldo lubi szybkość nie tylko na boisku, ale także poza nim. Jedną z pasji Portugalczyka jest motoryzacja, a w jego garażu stoi kilka luksusowych aut. Mówimy, jakimi samochodami jeździł Cristiano Ronaldo.

auta dodano: 13.04.2013 09:34

ZAROBKI CRISTIANO RONALDO - ile zarabiają gwiazdy piłki nożnej?

Zarobki piłkarzy to temat, który elektryzuje kibiców na całym świecie prawie tak samo mocno jak efektowne gole. Zaglądamy do portfela Cristiano Ronaldo, uważanego przez wielu za najlepszego zawodnika globu.

Cristiano Ronaldo dodano: 03.07.2012 07:55

Kto został powołany do kadry Portugalii na EURO 2012?

Wicekról strzelców ligi hiszpańskiej Cristiano Ronaldo na mistrzostwach Europy wystąpi z numerem 7. Kto jeszcze, obok asa Realu Madryt, znalazł uznanie w oczach trenera Paulo Bento? Mówimy, z jakimi numerami zagrają na EURO 2012 piłkarze reprezentacji Portugalii.

Cristiano Ronaldo dodano: 04.06.2012 12:22 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

CR7 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. CR7. Wszystko na temat CR7 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.