porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Skąd brać pieniądze na podróże: crowdfunding na tanie wakacje

Jak spędzić tanie wakacje? Masz szalony pomysł na wyjazd, ale brak ci środków na jego realizację? Zrób zbiórkę wśród znajomych i nieznajomych. Crowdfunding podbija świat. Korzystają z niego także podróżnicy!

crowdfunding w Polsce dodano: 12.05.2015 14:30

Crowdfunding - jak przygotować projekt. Jak zainteresować pomysłem innych?

Crowdfunding to najlepszy sposób na zdobycie środków, które umożliwią ci realizację pomysłów. Chcesz nagrać płytę, wydać książkę, nakręcić film, zorganizować koncert albo urządzić plac zabaw w swojej okolicy? Mówimy, jak przygotować projekt crowdfundingowy krok po kroku.

crowdfunding w Polsce dodano: 06.08.2014 08:33

Crowdfunding w Polsce - najpopularniejsze serwisy crowdfundingowe. Którą platformę wybrać?

Crowdfunding w Polsce staje się coraz popularniejszy. Możliwość zainteresowania internautów własnym pomysłem i zebrania środków na jego realizację oferuje też coraz więcej serwisów crowdfundingowych. Mówimy, czym się różnią i który wybrać.

crowdfunding w Polsce dodano: 11.07.2014 13:12

Czym jest Kickstarter i jak działa?

Kickstarter to amerykański serwis crowdfundingowy. Można na nim przedstawić swój pomysł na projekt i poprosić internautów o wsparcie go za pomocą drobnych kwot pieniędzy. Wyjaśniamy, jak działa portal i jak można z niego korzystać.

kickstarter dodano: 03.07.2014 15:49

Crowdfunding - co to jest?

Wymarzyłeś ciekawy projekt, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze na jego sfinansowanie? Jeśli nie chcesz szukać sponsorów, możesz spróbować crowdfundingu. Co to jest crowdfunding?

polakpotrafi.pl dodano: 14.04.2014 11:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

crowdfunding szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. crowdfunding. Wszystko na temat crowdfunding na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.