porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Sennik. Czy to dobrze, gdy śnią się księża i anioły?

Sny o duchownych, kościele, ba - nawet o sprawach ostatecznych na ogół wróżą wielkie szczęście, powodzenie w interesach, a także miłość małżeńską owocującą w liczne i zdrowe potomstwo. Takie sny są szczególnie pomyślne dla panien na wydaniu, narzeczonych oraz ludzi rozpoczynających karierę zawodową. Co jeszcze zapowiadają sny o aniołach i księżach?

ambona dodano: 07.09.2012 17:53 | odpowiedz (1)

Jak urząd podatkowy pomógł odzyskać wzrok mieszkańcom greckiej wyspy Zakintos?

Grecka wyspa Zakintos leży na morzu Jońskim. Ten malowniczy region został dotknięty plagą ślepoty, z 40 000 mieszkańców ludzi niewidomych było prawie 700. Aż dokonał się cud...

dodatki dodano: 17.04.2012 11:39

Czy cud w Creteil dowiedzie świętości bł. Jerzego Popiełuszki ?

Czy ksiądz Jerzy Popiełuszko zostanie kanonizowany? Jednym z najważniejszych dowodów na świętość polskiego bohatera może być przypadek niezwykłego uzdrowienia, do którego doszło we francuskim Creteil.

błogosławiony Jerzy Popiełuszko dodano: 14.10.2014 13:24

Cud eucharystyczny. Co to takiego? Jak stwierdzić prawdziwość? Przykłady cudów

W całej Polsce jest głośno o cudzie, jaki miał miejsce w Legnicy. Czym jest cud eucharystyczny, jak Kościół potwierdza takie zdarzenia? Gdzie jeszcze w Polsce doszło do cudu eucharystycznego?

Cuda czym są dodano: 11.04.2016 09:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Znany prezenter Piotr Kraśko pochodzi z rodziny o tradycjach dziennikarsko-telewizyjnych ...

cud szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cud. Wszystko na temat cud na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.