porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ksylitol - co to jest? Jak działa ksylitol?

Ksylitol czyli brzozowy cukier nie odbiega słodyczą od zwykłego cukru, ale jest od niego o wiele zdrowszy, m.in. ma mniej kalorii i niski indeks glikemiczny.

cukier dodano: 12.12.2013 07:37

Czym zastąpić cukier?

Czy dieta jest równoznaczna z rezygnacją z cukru? Tak. Możemy go jednak z powodzeniem zastąpić dietetycznym słodzikiem.

cukier dodano: 27.05.2015 12:16

Czym zastąpić biały cukier?

Cukier to bezcenne paliwo dla mózgu, zapewniające energię, umożliwiające wykonywanie wszelkich czynności, gwarantujące sprawność mięśni i poprawiające nastrój. Jednocześnie ten słodki produkt ma niekorzystny wpływ na nasze zdrowie.

cukier dodano: 19.04.2016 15:02

Ksylitol - kto powinien stosować? Przy jakich schorzeniach jest wskazany cukier brzozowy?

Ksylitol to naturalny słodzik polecany przez dietetyków. Jest dobrym zamiennikiem dla cukru. Kto może, a kto powinien go stosować? Jakie są zalety ksylitolu?

ksylitol dodano: 18.12.2014 13:08

Jak ksylitol wpływa na zęby?

Ksylitol, czyli cukier brzozowy, to naturalny i zdrowy słodzik, który wzmacnia zęby, a nawet leczy ubytki próchnicze. Poza tym ksylitol spowalnia pojawianie się płytki nazębnej. Co ważne, jest bezpieczny również dla niemowląt i małych dzieci.

ksylitol dodano: 18.07.2014 17:02

Czym jest ksylit?

Ksylit, czyli środek słodzący uzyskiwany głównie z drewna brzozy, nie powoduje psucia zębów. Nie powinno się go jednak stosować w dużych ilościach. Czym jest ksylit?

Ksylit dodano: 14.04.2014 14:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

cukier brzozowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cukier brzozowy. Wszystko na temat cukier brzozowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.