porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dżem truskawkowy z cukrem żelującym [przepis]

Dżem truskawkowy z cukrem żelującym można łatwo przygotować w domowym zaciszu. Nie trzeba przy tym zaawansowanych umiejętności kulinarnych. Prezentujemy sprawdzony, a przy tym bardzo prosty przepis na dżem z truskawek.

dżem truskawkowy dodano: 14.06.2016 16:14

Dżem z truskawek z dodatkiem żelfixu [przepis]

Dżem z truskawek można przyrządzić na kilka sposobów - także z użyciem żelfiksu. To bardzo wygodne rozwiązanie. Sprawdź, jak przygotować dżem truskawkowy krok po kroku.

dżem dodano: 14.06.2016 15:46 | odpowiedz (1)

Cukier żelujący, żelfix - czym się różnią?

Cukier żelujący i żelfix to popularne dodatki do domowych przetworów. Pozornie wydają się tym samym, stosujemy je do dżemów i konfitur, by uzyskać gęstą konsystencję i zachować ładny kolor owoców. Sprawdź, czym różni się żelfix od cukru żelującego!

dżem dodano: 07.06.2016 10:40

Cukier żelujący, żelfix: czym można je zastąpić?

Cukier żelujący czy popularny żelfix są często używane do produkcji przetworów. Jednak składniki w nich zawarte nie należą do naturalnych. Czym zastąpić cukier żelujący? Sprawdź nasze porady, jak naturalnie zagęścić domowe przetwory!

domowe metody zagęszczania dodano: 07.06.2016 10:33

Cukier żelujący - skład. Czy jest szkodliwy?

Przeciwnicy cukru żelującego powiedzą: oczywiście, bo jego głównym składnikiem jest cukier, a każdy cukier jest szkodliwy. Jednak cukier żelujący zawiera też inne mniej lub bardziej kontrowersyjne składniki. Zobacz jakie!

co zawiera cukier żelujący dodano: 07.06.2016 10:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]

Jakub Żulczyk jest pisarzem młodego pokolenia, który wsławił się ostatnio ...

cukier żelujący szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cukier żelujący. Wszystko na temat cukier żelujący na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.