porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Cukrzyca ciążowa - czego nie należy jeść?

Dieta w cukrzycy ciążowej różni się od tej, którą stosują osoby chorujące na cukrzycę. Do tego stopnia, że przyszłe mamy wręcz nie powinny jeść produktów dla diabetyków. Wymieniamy, czego jeszcze powinny unikać.

ciąża dodano: 09.12.2014 13:30

Co to jest cukrzyca ciążowa? Rozpoznanie, objawy, leczenie

Cukrzyca ciążowa to bardzo specyficzny rodzaj cukrzycy, występujący tylko u kobiet w ciąży. Wyjaśniamy, czym ten stan może grozić oraz jak go rozpoznać i leczyć. Cukrzyca ciążowa - czy stanowi zagrożenie dla kobiety ciężarnej i płodu?

cukrzyca ciążowa konsekwencje dodano: 14.11.2014 12:54

Jakie są objawy i rodzaje cukrzycy? Jak rozpoznać, jakie są typy?

Jak rozpoznać cukrzycę? Często przegapiamy pierwsze objawy cukrzycy i dajemy jej rozwinąć skrzydła. A wystarczy od czasu do czasu zbadać sobie poziom glukozy we krwi. Jakie są typy cukrzycy?

cukrzyca dodano: 10.12.2014 12:53

CIĄŻOWE DOLEGLIWOŚCI. O czym powiedzieć lekarzowi będąc w CIĄŻY

Dolegliwości ciążowe, jakie towarzyszą kobiecie w ciąży, wynikają ze zmian zachodzących w jej organizmie. Zwykle nie ma powodu do obaw, ale w przypadku niektórych należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Dowiedz się, jakie dolegliwości w ciąży powinny wzbudzić twój niepokój. Więcej o ciążowych dolegliwościach: nudności i wymioty w ciąży. Co pomoże na zgagę w ciąży i bóle pleców w ciąży: ból brzucha w ciąży.

ciąża dodano: 08.12.2014 12:08 | odpowiedz (3)

CUKRZYCA CIĄŻOWA - co to jest, jakie leczenie i konsekwencje?

Kobieta w ciąży w sposób szczególny powinna dbać o swoje zdrowie. Są jednak takie choroby, których pojawienie się jest tylko w niewielkim stopniu zależne od nas. Tak jest z cukrzycą ciążową. Jakie są jej konsekwencje? Kto jest w grupie ryzyka?

cukrzyca w ciąży dodano: 03.02.2015 12:02

XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jaki jest cel akcji w 2012 roku?

Dla kogo Jurek Owsiak i jego fundacja zbierają pieniądze? 8 stycznia 2012 roku po raz XX odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zbierała środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

9 stycznia 2012 dodano: 08.01.2012 18:59

Cukrzyca w ciąży - czy jest groźna dla matki i dziecka? Jak ja rozpoznać?

Cukrzyca w ciąży może ujawnić się także u kobiet, które wcześniej miały poziom cukru we krwi w normie. Często przebiega bez wyraźnych objawów, a w porę nie wykryta jest groźna i dla mamy i dla dziecka. Czym grozi nie leczona cukrzyca ciążowa?

badania w ciąży dodano: 08.01.2012 10:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

cukrzyca ciążowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cukrzyca ciążowa. Wszystko na temat cukrzyca ciążowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.