porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto trenować karate? Czego uczą ćwiczenia karate i jak wpływają na zdrowie?

Karate przydaje się każdego dnia, a nie tylko wtedy, gdy zaczepi cię grupa agresywnych wyrostków.

KARATE dodano: 24.04.2013 08:26

Jak przygotować swoje ciało do jazdy na nartach?

Zbliża się sezon narciarski. Na niektórych europejskich lodowcach wyciągi będą czynne już w październiku. Aby dobrze przygotować się do obciążeń, jakie na nas czekają podczas jazdy na nartach, suchą zaprawę warto zacząć nawet 2–3 miesiące przed wyjazdem. Jak się za to zabrać?

ćwiczenia dodano: 24.09.2012 16:46

Matura 2012. Jak fizycznie przygotować się do matury?

Stres związany z maturą często wpływa na maturzystów paraliżująco. Mogą odczuwać bóle głowy, zmęczenie, a czasem nawet mieć chęć na wymioty. Co zrobić, by nasz organizm nie zawiódł nas podczas matury? Co jeść, ile godzin spać ? Mówimy, jak fizycznie przygotować się do matury.

dolegliwości dodano: 18.04.2012 12:31

Jak bezpiecznie ćwiczyć z ciężarkami w domu?

Zamiast chodzić na siłownię, możesz ćwiczyć w domu. W takim przypadku ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Chodzi przecież o to, aby ćwiczenia dały ci korzyść. Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie piersi, zaopatrz się w ciężarki, ale możesz w ich charakterze użyć butelek z wodą.

aktywność fizyczna dodano: 17.02.2012 10:49

Jakie ćwiczenia fizyczne są dobre dla naszego mózgu?

Wszelkie umysłowe zabawy, jak rozwiązywanie krzyżówek czy innych łamiogłówek, to doskonałe ćwiczenia na pracę mózgu, ale naukowcy coraz częściej podkreslają, że podobne działanie mają zwykłe proste ćwiczenia fizyczne.

edukacja dodano: 07.02.2012 12:08

Czy wiesz, że joga to ćwiczenia dla relaksu, zdrowia i sylwetki?

Joga stała się bardzo popularną metodą gimnastyki i relaksu, dbania o sylwetkę i zdrowie. Coraz częściej widzimy kobiety i mężczyzn zdążających z matami na zajęcia jogi. I nic dziwnego, ponieważ ma ona tyle zalet, że trudno zastąpić ją inną formą ruchu. Czy wiesz jakie to zalety? Dlaczego warto uprawiać jogę?

filozofia dodano: 10.10.2011 10:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

ćwiczenia fizyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ćwiczenia fizyczne. Wszystko na temat ćwiczenia fizyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.