porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PROSTE ćwiczenia na ładne pośladki: 5 PROPOZYCJI

Jeśli masz problem z opadającymi lub nietrzymającymi formy pośladkami, wykonuj regularnie pięć prostych ćwiczeń. Oto one!

ćwiczenia dodano: 29.09.2014 08:15

Ćwiczenia na jędrne pośladki [VIDEO]

Jak dbać o kształtne i jędrne pośladki? Regularnym treningiem! Zamiast jednak od razu kupować karnet na siłownię, spróbuj najpierw poćwiczyć w domu. Oto kilka przydatnych ćwiczeń, które pomogą ci w uzyskaniu kształtnych i jędrnych pośladków!

ćwiczenia dodano: 29.09.2014 08:14

Ćwiczenia na jędrną pupę [GALERIA ZDJĘĆ]

Chciałabyś mieć pupkę jak modelki z pokazów Victoria's Secret, ale myślisz, że to niemożliwe? Przecież one też musiały zapracować na nienaganną sylwetkę. Wbrew pozorom ćwiczenia na pośladki nie są wcale wymagające, ale trzeba je wykonywać regularnie. Na początek wystarczy 5-minutowy trening.

jędrna pupa dodano: 29.09.2014 08:20

Jak ćwiczyć POŚLADKI? Jak mieć zgrabne uda i seksowną pupę? ĆWICZENIA NA UDA I POŚLADKI

Przed wami zestaw ćwiczeń, który pomoże stracić dodatkowe centymetry w udach i ujędrnić pośladki. Jak ćwiczyć pośladki by były seksowne? Ćwiczenia na uda i pośladki

ćwiczenia dodano: 23.04.2012 10:20

Jakie są sposoby na SEKSOWNĄ PUPĘ?

Chciałabyś mieć piękną i jędrną pupę, ale nie wiesz jak to zrobić? O pupę warto zadbać już dziś, bo niebawem skończy się zima i przyjdzie czas by odsłonić wreszcie trochę ciała. A nic tak nie działa na wyobraźnie mężczyzn jak zgrabne pośladki.

ćwiczenia dodano: 25.01.2012 09:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Dzieci Bronisława Komorowskiego – kim są, co robią?
Dzieci Bronisława Komorowskiego – kim są, co robią?

Bronisław Komorowski z dumą powtarza, że ma aż pięcioro dzieci ...

ćwiczenia na pośladki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ćwiczenia na pośladki. Wszystko na temat ćwiczenia na pośladki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.