porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zabezpieczyć samochód na czas orkanu, cyklonu?

Meteorolodzy ostrzegają przed wiatrem, który może siać spustoszenie w Polsce. Prędkość wiatru ma być tak duża, że zrywa gałęzie z drzew. Mówimy jak w takiej sytuacji zabezpieczyć samochód przed szkodą.

huragan dodano: 13.04.2015 09:21

Cyklon, tajfun, huragan, orkan – czym są, czym się od siebie różnią?

Tajfun, huragan i orkan to nazwy najpotężniejszych cyklonów, czyli cyrkulacji atmosferycznych towarzyszącym głębokim niżom barycznym. Nieodłącznym elementem takiego niżu jest wiatr o prędkości powyżej 119 km/h (33 m/s).

huragan dodano: 07.05.2015 14:22

Czym jest orkan? Czym różni się od cyklonu, huraganu, tajfunu?

Orkan - niewiele cech różni to zjawisko od huraganu, cyklonu czy tajfunu. Czy orkan jest równie groźny? Dowiedz się, czym jest zjawisko zwane orkanem. Mówimy, co to jest orkan oraz czym różni się od huraganu, tajfunu i cyklonu.

gdzie występuje orkan dodano: 13.04.2015 09:15

Jak nadaje się IMIONA HURAGANOM? Kto nazywa huragany?

Często słyszymy w telewizji, czy też czytamy w gazecie lub internecie, że huragan o dziwnym imieniu uderzył w ten czy tamten kraj. Zastanawialiście się przy tym, kto i dlaczego nadaje imiona huraganom?

huragany dodano: 13.04.2015 10:11

Cyklon Stefan. Jak uzyskać odszkodowanie za zniszczenia?

Nie wiesz, jak uzyskać odszkodowanie za zniszczenia wyrządzone przez cyklon Stefan? W wyniku silnego wiatru twój dom lub samochód został uszkodzony? Mówimy, jak dostać odszkodowanie za straty spowodowane przez tajfun, cyklon, orkan lub huragan.

cyklon stefan dodano: 13.04.2015 10:36

Jak zabezpieczyć dom na czas huraganowego wiatru?

Przez Polskę przechodzi kolejna fala huraganowych wiatrów, a wraz z nimi fala szkód, które wyrządzają swoją siłą. Wiatr zrywa gałęzie i dachówki w całej Polsce. Jak w takiej sytuacji zabezpieczyć dom przed wichurą?

huragan dodano: 13.04.2015 09:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

cyklon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cyklon. Wszystko na temat cyklon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.