porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Cytryna: jak ją wykorzystać w kuchni, gospodarstwie domowym i dla urody

Cytryna to wielce pożyteczny owoc. Pełen witamin naturalny lek. Niezbędna w kuchni, okazuje się również przydatna w innych sytuacjach. Do wykorzystania jest nie tylko sok, ale również jej pachnąca skórka.

cytryna dodano: 22.06.2016 10:35

UPRAWA CYTRYN. Jakie wymagania mają DRZEWKA CYTRYNOWE?

Uważa się na ogół, że cytryna zwyczajna, a nadzwyczajnie przy tym zdrowa, zdrowa, pochodzi z Chin. Ale nie jest to pewne. Być może jej ojczyzną są Indie. W tej chwili w Chinach cytryna nie występuje już ani w stanie dzikim, ani nie jest tam uprawiana.

cytryna dodano: 04.11.2012 11:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

cytryna właściwości szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cytryna właściwości. Wszystko na temat cytryna właściwości na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.