porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym osłaniać głowę dziecka w czasie upału?

Powierzchnia głowy zawsze ogrywa ważną rolę wymianie cieplnej i regulacji temperatury ciała. Ma ona szczególne znaczenie u dzieci, zwłaszcza małych, ponieważ stanowi większą cześć niż powierzchnia ciała. Czym osłaniać głowę dziecka, by nie narażać go na przegrzanie?

bawełna dodano: 04.07.2012 07:00

Jak dodać czapkę Mikołaja do awataru na Facebooku? [KROK po KROKU]

Jak wstawić czapkę świętego Mikołaja do swojego awataru w tym czy innym serwisie społecznościowym? Wystarczy włączyć odpowiedni program, a dalej... iść krok za krokiem według naszej instrukcji.

awatar czapka mikołaja dodano: 09.12.2013 08:36

CZAPKI damskie i męskie na jesień/zimę 2014 [GALERIA]

Czapki damskie i męskie na jesien i zimę 2014. Najmodniejsze czapki za przystępną cenę, piękne kapelusze i dodatki na zimę. Mówimy, jakie nakrycia głowy będą modne jesienią i zimą 2014 i gdzie najlepiej kupować żeby nie przepłacać.

czapki dodano: 24.09.2014 13:56

Jakie są modne czapki na zimę 2012? GALERIA ZDJĘĆ damskich czapek

W tym roku zima przychodzi do nas powoli, ale już wkrótce będziemy musieli sięgnąć po ciepłe czapki. Masz problem ze znalezieniem tej odpowiedniej? Sprawdź nasz przegląd zimowych czapek, które łączą w sobie modę i praktyczność. Zobacz galerię zdjęć z cenami!

czapka jesienna dodano: 19.11.2012 16:18

Jak dbać o włosy zimą - weź przykład z gwiazd. Dowiedz się jak dba o włosy Katarzyna Figura

Zima to czas, kiedy szczególną uwagę należy zwrócić na odpowiednią pielęgnację włosów. Zmiany temperatur, inna dieta, noszenie czapek bądź ich brak powoduje, że może dojść do osłabienia struktury włosów i ich wypadania. Jak dbać o włosy zimą?

Katarzyna Figura dodano: 18.01.2012 16:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

czapka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czapka. Wszystko na temat czapka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.