porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ślub Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Gdzie i kiedy?

Ślub Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego ma już datę. Para wybrała też miejsce ceremonii. Gdzie i kiedy Czartoryska weźmie ślub z Niemczyckim? Czy na przyjęciu pojawi się ex-chłopak Piotr Adamczyk? Sprawdź, jak wyglądają przygotowania do ślubu Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego.

Anna Czartoryska ślub dodano: 26.03.2013 13:02

Czartoryska i Niemczycki: ile potrwa ich podróż poślubna ?

Tygodniowy pobyt Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego w Dubaju był tylko przedsmakiem prawdziwej podróży poślubnej, w którą mają zamiar wybrać się nowożeńcy. Zobacz, jakie plany na podróż poślubną mają Anna Czartoryska i Michał Niemczycki!

Anna Czartoryska dodano: 22.04.2013 14:10

Kim są i czym się zajmują rodzice Anny Czartoryskiej?

Anna Czartoryska, aktorka i narzeczona milionera Michała Niemczyckiego, ma arystokratyczne korzenie. Kim są i czym się zajmują rodzice Anny Czartoryskiej? Czy arystokratyczni rodzice nie mają nic przeciwko małżeństwu córki?

Anna Czartoryska dodano: 08.11.2012 18:02 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?
Sebastian Kulczyk. Kim jest i czym się zajmuje syn Jana Kulczyka?

Kim jest Sebastian Kulczyk - syn Grażyny Kulczyk i multimilionera Jana ...

Czartoryska i Niemczycki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czartoryska i Niemczycki. Wszystko na temat Czartoryska i Niemczycki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.