porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

10 najgorętszych premier kinowych zimy 2012! Na które filmy najbardziej czekają kinomani?

Zima 2012 to w tzw. ambitnym kinie prawdziwy wysyp premier. Są arcydzieła – tak krytycy oceniają najnowszy film Holland „W ciemności”. Pojawiły się mocne dramaty – takie jak „Musimy porozmawiać o Kevinie”. Nie zabraknie też genialnych kreacji aktorskich, przoduje Merly Streep jako Margaret Thatcher. W końcu mniej świątecznej komerchy, a więcej dobrego kina! Zobacz wszystkie najważniejsze premiery ambitnego kina zaplanowane na trzy pierwsze miesiące 2012 roku.

Agnieszka Holland dodano: 23.01.2012 17:52

Jaki zegar do mieszkania?

Ile lat cywilizacji, tyle zegarów. We wnętrzach ciągle można spotkać zegary wahadłowe i z kukułką, które nie odchodzą do lamusa. Ostatnio modne stały się modele dworcowe, często montowane na wysięgniku. W kuchniach i sypialniach chętnie wieszamy romantyczne czasomierze, z tarczami ozdobionymi np. motywem kwiatowym. Nowoczesne zegary wyróżniają się fantazją. Mogą być metalowe, szklane, z tworzywa sztucznego. Ich ciekawe wzornictwo, często ascetyczne pasuje do nowoczesnych wnętrz.

kukułka dodano: 14.09.2013 12:13

Jak zbudować dom w ciągu jednego roku? Czy to możliwe?

Możliwe. Nowy dom może być gotowy do zamieszkania nawet po 24 godzinach. Wszystko zależy od tego, co mamy, czego oczekujemy i na co nas stać.

budowa dodano: 10.08.2012 11:51

Nowy rok szkolny, nowe postanowienia - jak zmienić codzienne nawyki, by ułatwić sobie życie?

Każdy uczeń z nowym rokiem szkolnym postanawia zmienić złe nawyki. Pierwszy miesiąc po wakacjach jest najtrudniejszy, ale dobry początek to podstawa. Plan dnia ułatwi Ci udany start! Jak efektywnie wykorzystać czas, jak planować dzień?

lekcje dodano: 10.09.2012 15:42 | odpowiedz (1)

O której i jak podawać herbatę z Ceylonu?

Od tego, jak zaparzysz herbatę zależy jej smak, aromat i wygląd. Jeśli zatem zamierzasz napić się herbaty i mieć z jej picia przyjemność, to poświęć choć 15 minut na jej odpowiednie przygotowanie. Pamiętaj o tym, że herbata czarna, najlepiej smakuje parzona i pita w prawdziwej porcelanie.

Ceylon dodano: 10.01.2012 15:01 | odpowiedz (1)

Jak nie tracić czasu i pieniędzy w supermarkecie?

Wiele z nas wybiera się na zakupy spożywcze z zamiarem kupienia „tylko kilku rzeczy”, a wraca z pełnym wózkiem nie do końca potrzebnych produktów. Tracimy czas i pieniądze. Jak tego uniknąć?

sklep dodano: 07.02.2015 19:23

Jak radzić sobie ze zmianą stref czasowych? Jak zwalczyć jet lag?

Zmiana czasu dwa razy do roku to mały pikuś w porównaniu z sytuacją z jaką spotykają się podróżujący samolotem. Gdy lecimy za ocean lub do Azji Wschodniej, zwykle musimy przestawiać zegarki o 6 godzin lub więcej i pojawia się jet lag, czyli zaburzenie rytmu snu. Jak sobie z nim radzić?

czas biologiczny dodano: 28.03.2015 10:17

Zaraz, za chwilę, za moment - nowe miary czasu. Ile mogą trwać?

Zaraz, za chwilę, za moment to najpopularniejsze miary czasu we współczesnym świecie. Kto ich nie zna i kto chociaż raz nie wypowiedział na głos? Tylko chyba nikt nie wie, ile dokładnie trwają...

miary czasu dodano: 03.09.2014 18:26

PROKRASTYNACJA. Dlaczego lubimy odkładać pracę?

Prokrastynacja – pod tą tajemniczą nazwą kryje się dość powszechna przypadłość, która dotyka zarówno młodych, jak i starszych pracowników. Jak zdiagnozować jej objawy? Dlaczego może być groźna?

działanie dodano: 16.01.2012 07:48

Jak szybko dojdzie do nas przelew ? Ile trwa przelew bankowy ?

Żeby wiedzieć jak szybko dotrze do nas przelew lub kiedy wysłane przez nas pieniądze trafią na rachunek odbiorcy trzeba wiedzieć jak działa polski system bankowy.

bank dodano: 16.11.2011 12:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

czas szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czas. Wszystko na temat czas na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.