porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak oglądać seriale i nie zwariować?

Jak sprawić, by oglądanie seriali nie stało się torturą? Jak nie pogubić się w serialowych bohaterach 'M jak miłość', 'Na wspólnej', 'Czas honoru', 'Hotel 52' i innych seriali?

Hotel 52 dodano: 20.09.2011 16:08

Finał 5. serii CZASU HONORU - czy to koniec serialu? Czy CZAS HONORU będzie miał 6. sezon?

W finale 5. serii "Czasu Honoru" rozstaliśmy się z jednym z głównych bohaterów - Jankiem. Odcinek ten miał być finałem serialu, ale wygląda na to, że fani serialu będą mieli jeszcze okazję spotkać się z resztą bohaterów. Mówimy, co stało się w finale 5. sezonu i czy będzie 6. seria "Czasu Honoru"

Antoni Pawlicki dodano: 26.11.2012 16:00 | odpowiedz (1)

Jakie SERIALE powrócą wiosną 2013? Które wracają na antenę, których NIE BĘDZIE na antenie TVP, TVN i Polsatu?

Zakończył się już sezony najpopularniejszych seriali. Jednak większość z nich wróci wiosną 2013. Pojawią się też tytuły, na które czekaliśmy dłużej. Stacja TVN wiosną 2013 pokaże na antenie trzy cotygodniowe seriale obyczajowe. Z kolei stacja TVP pokaże swoje stałe hity - Ojciec Mateusz, Komisarz Alex na pewno pojawią się na wizji. Jakie SERIALE powrócą wiosną 2013?

Hotel 52 dodano: 28.11.2012 22:15 | odpowiedz (2)

Telekamery 2013 - lista zwycięzców

Najważniejsze polskie nagrody telewizyjne, przyznawane co roku przez telewidzów i czytelników "Tele Tygodnia" - TELEKAMERY 2013 zostały rozdane! 11 marca w czasie gali poznaliśmy zwycięzców - zobacz, do kogo powędrowały statuetki.

agnieszka cegielska dodano: 12.03.2013 06:54

Jaki SERIAL zastąpi telenowelę JULIA?

Były już „BrzydUla”, „Majka” i „Prosto w serce”. Powoli dobiega końca „Julia”. Wciąż nie wiadomo, czy TVN ma już następcę tego sympatycznego serialu z pięknym Krakowem w tle.

BrzydUla dodano: 08.11.2012 07:03 | odpowiedz (1)

„Czas honoru” w Niemczech? Reakcja na serial „Nasze matki, nasi ojcowie” w TVP

Niemiecki serial wojenny „Nasze matki, nasi ojcowie” wywołał w Polsce znaczne kontrowersje, m.in. w związku z przedstawianiem AK-owców jako antysemitów. Czy niemiecka telewizja publiczna ZDF wyemituje wobec tego serial „Czas honoru”?

czas honoru niemcy dodano: 19.06.2013 13:29

Kim są Magdalena Cielecka i Jan Frycz? Kogo zagrają w serialu "Czas honoru"?

Do obsady V sezonu serialu „Czas Honoru”, bijącego rekordy popularności i cieszącego się uznaniem widzów, dołączyli Magdalena Cielecka i Jan Frycz. Aktorzy wcielą się w ubeków, którzy będą budować „nową”, powojenną Polskę. 

AKTOR dodano: 05.06.2012 15:36

Jak potoczą się losy bohaterów 5. serii CZASU HONORU? Nowe odcinki już od września!

Dobiegły końca zdjęcia na planie 5. części serialu „Czas honoru”. W nowych odcinkach pojawią się znakomici aktorzy: Magdalena Cielecka, Jan Frycz, Grzegorz Damięcki oraz Adam Woronowicz. Premiera nowych odcinków już we wrześniu w telewizyjnej Dwójce.

Antoni Pawlicki dodano: 10.08.2012 12:06

Stefan Pawłowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kim jest aktor Stefan Pawłowski znany z seriali "O mnie się nie martw" i "Czas Honoru Powstanie"? Sprawdźcie!

Józef Pawłowski dodano: 07.04.2015 14:54

Agnieszka Więdłocha – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Agnieszka Więdłocha jest ostatnio jednym z najgorętszych nazwisk na polskim rynku. Polacy mogli dostrzec jej niewątpliwy urok już w niejednym serialu. Kim jest i skąd wzięła się jej popularność?

Agnieszka Więdłocha dodano: 22.08.2014 08:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Znany prezenter Piotr Kraśko pochodzi z rodziny o tradycjach dziennikarsko-telewizyjnych ...

Czas honoru szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czas honoru. Wszystko na temat Czas honoru na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.