porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Przegląd grupowych rywali Polki na Euro 2012. Co dotychczas w Mistrzostwach Europy osiągnęła reprezentacja Czech? Jak Czechy mogą zagrać na Euro 2012?

Polska trafiła teoretycznie do najłatwiejszej grupy na Euro 2012. Praktycznie może okazać się, że nawet Czesi, Grecy i Rosjanie będą nazbyt wysoką barierką, by ją przeskoczyć. Nasi piłkarze muszą wspiąć się na sam szczyt swoich umiejętności, by wyjść z grupy na pierwszym miejscu. Nawet jeśli grupowi rywale nie mają na swoim koncie wielkich osiągnięć na Mistrzostwach Europy. Przyjrzyjmy się, jak wyglądała dotychczasowa przygoda Czechów w najważniejszym turnieju na Starym Kontynencie. Bo akurat oni mają czym się pochwalić. 

Czechosłowacja dodano: 23.05.2012 11:29

Czy Vaclav Klaus dopuścił się zdrady stanu?

Vaclav Klaus stanie przed Trybunałem Konstytucyjnym - według wiekszości przedstawicieli czeskiego Senatu ustępujący prezydent naruszył konstytucję m.in. ogłaszajac amnestię. 

amnestia Klausa dodano: 05.03.2013 08:51

JAK KIBICOWAĆ POLAKOM, WESPRZEĆ POLSKĄ REPREZENTACJĘ? Jak polscy kibice wesprą biało-czerwonych w meczu z Czechami?

Podczas meczu z Rosją polscy kibice mieli okazję podziwiać wielką flagę Rosjan, na której widniał napis „This is Russia”. Za przykładem naszych wschodnich sąsiadów chcą pójść również Polacy. Czy i kiedy powstanie flaga? Mówimy, jak WESPRZEĆ POLSKĄ REPREZENTACJĘ, jak kibice wesprą piłkarzy w meczu z Czechami (16 czerwca we Wrocławiu, o godzinie 20.45).

flaga Polski dodano: 15.06.2012 23:40

Z kim Polska zagra na EURO 2012? Czy to mocni przeciwnicy?

Losowanie grup piłkarskich Mistrzostw Europy 2012 roku, które rozegrane zostaną w Polsce i na Ukrainie – za kibicami. Czy nasi piłkarze wylosowali dobrze, czy źle? Przedstawiamy przeciwników polskiej reprezentacji: Rosja, Grecja, Czechy. 

Grecja dodano: 21.12.2011 15:10 | odpowiedz (2)

Euro 2012. Dlaczego Polacy nie mieli siły biegać w meczu z Czechami?

Statystycznie przeciętny piłkarz powinien przebiegać od 11,5 do 12 km na spotkanie. Bilans polskich piłkarzy po 3 rozegranych meczach na Euro daje powody do niepokoju. Mówimy, dlaczego nasi nie awansowali do ćwierćfinału.

mecz o wszystko dodano: 19.06.2012 14:27

Vaclav Havel kim był były prezydent Czechosłowacji i Czech?

Dnia 18 grudnia 2011 roku zmarł Vaclav Havel. Czechy pogrążyły się w żałobie po śmierci swojego wybitnego przywódcy. Sprawdź, czy wiesz, kim był Vaclav Havel.

aksamitna rewolucja dodano: 28.12.2011 16:04

Czeska kuchnia - jakie przysmaki można zjeść w Czechach?

Czeska kuchnia słynie głównie z mącznych i ziemniaczanych potraw oraz piwa, dlatego smakuje szczególnie Polakom. Co zjeść w czeskiej knajpie?

Czesi dodano: 02.11.2014 12:02

Karel Gott - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Karel Gott - ulubieniec publiczności w Czechach, Polsce i na całym świecie ma 75 lat. Co warto wiedzieć o sympatycznym piosenkarzu?

Czechosłowacja dodano: 13.09.2014 09:03

Samochodem do Czech. Co trzeba mieć w samochodzie wyjeżdżając na wakacje do Czech?

Zbliża się okres wakacyjny, a to oznacza czas samochodowych podróży po innych krajach. Warto wiedzieć, jakie wyposażenie musi znajdować się na pokładzie auta podczas kontroli policji. Co obowiązkowo trzeba mieć w Czechach?

autem do Czech dodano: 03.06.2013 12:05

Co warto zobaczyć w Pradze? Weekend w czeskiej Pradze

Praga, mimo iż od dziesiątek lat piękna, przez turystów na szeroką skalę została odkryta dopiero niedawno. Co jest w niej takiego wyjątkowego? Jakie zabytki koniecznie trzeba zwiedzić wędrując po dzielnicach Pragi?

atrakcje czeskiej pragi dodano: 21.05.2013 08:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

Czechy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czechy. Wszystko na temat Czechy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.