porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czego nie trzymać w lodówce?

Lodówka ma to do siebie, że bardzo często mamy w niej za mało miejsca, aby pomieścić wszystkie produkty. Dzieje się tak dlatego, że przyzwyczajeni jesteśmy wkładać do niej prawie wszystkie artykuły spożywcze. Niepotrzebnie. Wiele z produktów spożyczych traci w lodówce swoje walory.

co źle znosi chłodzenie dodano: 21.06.2016 12:53

Czego nie trzymać w lodówce? Prawdy i mity

Nie zawsze przechowywanie rzeczy w lodówce wpływa dobrze na ich jakość. Ziemniaki tracą smak, pomidory stają się ziarniste, a... lakier do paznokci gęstnieje. Zobacz, czego nie należy trzymać w lodówce.

lakier do paznokci w lodówce dodano: 14.06.2016 16:29

Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce?

Nie wszystkim produktom spożywczym służy przechowywanie w lodówce. Panująca tam niska temperatura, niektórym z nich może wręcz szkodzić. Warto wiedzieć, czego do lodówki wkładać nie należy.

jak przechowywać miód dodano: 22.06.2016 14:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

czego nie trzymać w lodówce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czego nie trzymać w lodówce. Wszystko na temat czego nie trzymać w lodówce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.