porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PROSTY PRZEPIS. Jak ugotować zupę chlebową z kminkiem?

Czasami proste przepisy okazują się najlepsze. Tak jest w przypadku zupy chlebowej, która nie tylko pozwala rozsądnie zagospodarować czerstwe pieczywo, ale także przyjemnie rozgrzeje w zimowe chłodne dni. Poznaj przepis na zupę chlebową z kminkiem.

chleb dodano: 05.12.2011 18:01

Ciasto biedaka - jak zrobić deser z czestwego pieczywa?

Ciasto z chleba, czyli znany w Ameryce bread pudding to przysmak pochodzący już z trzynastowiecznej Anglii. Nazywano je tam ciastem biedaka - poor man's pudding. Deser znany jest też we Francji.

bread pudding dodano: 13.05.2014 11:35

Stare pieczywo - co zrobić z czerstwym chlebem?

Nadmiar pieczywa, które w chlebaku zamieniło się w czerstwe, nie jest bezużyteczny. Wbrew pozorom można go przerobić na kilka całkiem apetycznych sposobów. Poznaj przepisy, które pozwolą ci być oszczędnym a jednocześnie stworzyć oryginalne potrawy.

czerstwe dodano: 22.06.2016 15:07

Chleb zrobił się czerstwy? Sprawdź proste przepisy na dania z użyciem pieczywa

Chleb to najczęściej kupowany i spożywany produkt w polskich domach. Bułki kajzerki, chleb razowy, grahamki, chałka czy bagietki - kto z nas ich nie lubi, zwłaszcza, gdy są świeże i ciepłe prosto z piekarni. Jednak po kilku dniach apetyt na nie gaśnie. Co zatem zrobić, aby nie wyrzucać pieczywa?

błonnik dodano: 16.11.2011 21:30

Jak odświeżyć czerstwe pieczywo?

Każdemu z nas nie raz się zdarzyło źle oszacować ilość kupowanego pieczywa. Po kilku dniach czerstwy chleb czy też bułeczki lądują w śmietniku. Jednak nie warto zbyt pochopnie pozbywać się pieczywa, gdyż można je w łatwością odświeżyć. Mówimy jak to zrobić.

czerstwy chleb dodano: 21.11.2011 16:51 | odpowiedz (1)

Jak zrobić bułkę tartą?

Każdego dnia ludzie wyrzucają tony jedzenia. Nie jest to działanie ani ekologiczne, ani ekonomiczne. Przecież wiele produktów, które wydają się już bezużyteczne można poddać przetworzeniu czy wykorzystać w inny sposób. Doskonałym przykładem jest chociażby czerstwe pieczywo. Co można z nim zrobić?

bułka tarta dodano: 13.10.2011 09:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

czerstwe pieczywo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czerstwe pieczywo. Wszystko na temat czerstwe pieczywo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.