porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić zapiekany chleb? Czerstwy chleb - jakie sposoby?

Sposobów na czerstwy chleb jest kilka, w zależności od tego, na co masz ochotę, możesz przyrządzić pyszny chleb zapiekany w piekarniku, zapiekankę chlebową czy szybkie grzanki z chleba. Poniżej podajemy proste przepisy na dania z chleba.

chleb dodano: 22.08.2013 08:56

PROSTY PRZEPIS. Jak ugotować zupę chlebową z kminkiem?

Czasami proste przepisy okazują się najlepsze. Tak jest w przypadku zupy chlebowej, która nie tylko pozwala rozsądnie zagospodarować czerstwe pieczywo, ale także przyjemnie rozgrzeje w zimowe chłodne dni. Poznaj przepis na zupę chlebową z kminkiem.

chleb dodano: 05.12.2011 18:01

Co zrobić z nadmiarem chleba po świętach?

Zdarza się, że przed świętami kupujemy dużo więcej chleba niż jesteśmy w stanie zjeść. Po kilku dniach chleb staje się twardy i niezdatny do zjedzenia. Mówimy, jak wykorzystać stary chleb. Co z robić z dużą ilością chleba - macie jakieś pomysły?

cebula dodano: 21.04.2014 12:20 | odpowiedz (1)

Jak odświeżyć czerstwe pieczywo?

Każdemu z nas nie raz się zdarzyło źle oszacować ilość kupowanego pieczywa. Po kilku dniach czerstwy chleb czy też bułeczki lądują w śmietniku. Jednak nie warto zbyt pochopnie pozbywać się pieczywa, gdyż można je w łatwością odświeżyć. Mówimy jak to zrobić.

czerstwe pieczywo dodano: 21.11.2011 16:51 | odpowiedz (1)

Jak wykorzystać czerstwy chleb?

Chleb - czasem kupimy go za dużo i zanim zjemy, robi się twardawy i suchy. Ale to nie znaczy, że musi się zmarnować. Podpowiadamy kilka sposobów, które pozwolą wykorzystać w kuchni czerstwy chleb.

grzanki z chleba dodano: 14.01.2015 15:00

Co zrobić z czerstwym pieczywem?

Jak zawsze po świętach w naszych lodówkach i spiżarniach pozostało wiele niezjedzonych czy niewykorzystanych artykułów. Najczęściej nie mamy co zrobić z pieczywem, które kupiliśmy w większej ilości tak, aby nie zabrakło go podczas świąt. Podajemy kilka przepisów z suchym chlebem.

resztki ze świąt dodano: 24.04.2014 08:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

czerstwy chleb szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czerstwy chleb. Wszystko na temat czerstwy chleb na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.