porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Natalia Niemen, córka Czesława Niemena?

Natalia Niemen, córka Czesława Niemena, poszła w ślady ojca i śpiew jest jej sposobem na życie, chociaż znana jest bardziej z nazwiska niż twórczości własnej. Kim jest Natalia Niemen? Co o niej wiemy?

natalia czesław niemen dodano: 17.05.2013 14:18

Sen o Warszawie Czesława Niemena odegrany z ratusza: DLACZEGO? VIDEO

Z ratusza mieszczącego się na Placu Bankowym w Warszawie, od przyszłego roku, w każdy piątek będzie odgrywany "Sen o Warszawie" Czesława Niemena. Dlaczego? Skąd taki pomysł?

Niemen dodano: 17.01.2014 11:36

Natalia Niemen - kim jest? Co osiągnęła? Co zaśpiewała w Opolu?

Natalia Niemen, córka Czesława Niemena wzięła udział w koncercie Opole! Kocham Cię! zamykającym jubileuszowy 50 Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Występ Natali, mało znanej polskiej publiczności piosenkarki, która zaśpiewała (po raz pierwszy) piosenkę ojca "Dziwny jest ten świat" - dosłownie powaliła publiczność zarówno w opolskim amfiteatrze, jak i przed telewizorami, na kolana! Jak poradziła sobie z tym trudnym i bardzo pięknym utworem? Kim jest Natalia Niemen?

Natalia niemen video dodano: 07.06.2014 00:54

Bogusław Mec nie żyje. Kim był BOGUSŁAW MEC? Piosenkarz, kompozytor, artysta plastyk?

Bogusław Mec zmarł 11 marca 2012 roku w szpitalu w Zgierzu. Artysta od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową - białaczką. Miał 65 lat. Kim był Bogusław Mec? Jakie przeboje w jego wykonaniu zapamiętaliśmy? Bogusław Mec urodził się 21 stycznia 1947 roku w Tomaszowie Mazowieckim.

65 lat dodano: 11.03.2012 12:36

Krzysztof Magowski - kim jest reżyser filmu o Niemenie?

Krzysztof Magowski jest reżyserem, scenarzystą i twórcą filmu biograficznego o Czesławie Niemenie "Sen o Warszawie".

Sen o Warszawie dodano: 31.10.2014 12:34

Film o Niemenie - kiedy premiera pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena SEN O WARSZAWIE?

Pierwszy pełnometrażowy film o Czesławie Niemenie wejdzie do kin już w listopadzie. SEN O WARSZAWIE to film dokumentalny, ukazujący sylwetkę znanego piosenkarza, w którym wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych.

czesław niemen biografia dodano: 31.10.2014 11:38

Czesław Niemen dzieci. Ile córek miał Niemen?

Dzieci Czesława Niemena. Ile córek miał Czesław Niemen ze związku z Małgorzatą Niemen-Wydrzycką oraz pierwszą żoną Marią? Komu należy się spadek po Czesławie Niemienie?

czesław niemen córki dodano: 09.06.2014 07:28

Czesław Niemen - kim był, co osiągnął, RODZINA, PRAWDZIWE IMIĘ I NAZWISKO

Czesław Niemen - legenda krajowej sceny muzycznej, autor piosenki "Dziwny jest ten świat", jednego z najważniejszych utworów polskiej fonografii. Kim był Czesław Niemen? Jak wyglądało jego życie prywatne i zawodowe?

czesław niemen biografia dodano: 07.06.2014 00:53

Jakie są najpopularniejsze hymny w polskim sporcie?

Każdy piłkarz wie, że mecz przy dopingu swoich kibiców gra się o wiele łatwiej. Głośne wsparcie z trybun spaja więzi z klubem i buduje jeszcze lepsze widowisko sportowe. Jakie polskie drużyny mają swoje przyśpiewki? Mówimy, jakie są najpopularniejsze hymny w polskim sporcie.

Cracovia dodano: 28.11.2012 16:41

Farida: kim jest dawna kochanka Czesława Niemena?

Czesław Niemen i Farida stanowili niezwykłą parę zarówno w życiu, jak i w muzyce. Kim jest Farida, kochanka Czesława Niemena, z którą artysta wspólnie wykonywał piosenkę "Musica Magica"?

farida dodano: 08.06.2014 21:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

Czesław Niemen szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czesław Niemen. Wszystko na temat Czesław Niemen na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.