porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Natalia Niemen, córka Czesława Niemena?

Natalia Niemen, córka Czesława Niemena, poszła w ślady ojca i śpiew jest jej sposobem na życie, chociaż znana jest bardziej z nazwiska niż twórczości własnej. Kim jest Natalia Niemen? Co o niej wiemy?

natalia czesław niemen dodano: 17.05.2013 14:18

Sen o Warszawie Czesława Niemena odegrany z ratusza: DLACZEGO? VIDEO

Z ratusza mieszczącego się na Placu Bankowym w Warszawie, od przyszłego roku, w każdy piątek będzie odgrywany "Sen o Warszawie" Czesława Niemena. Dlaczego? Skąd taki pomysł?

Niemen dodano: 17.01.2014 11:36

Natalia Niemen - kim jest? Co osiągnęła? Co zaśpiewała w Opolu?

Natalia Niemen, córka Czesława Niemena wzięła udział w koncercie Opole! Kocham Cię! zamykającym jubileuszowy 50 Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Występ Natali, mało znanej polskiej publiczności piosenkarki, która zaśpiewała (po raz pierwszy) piosenkę ojca "Dziwny jest ten świat" - dosłownie powaliła publiczność zarówno w opolskim amfiteatrze, jak i przed telewizorami, na kolana! Jak poradziła sobie z tym trudnym i bardzo pięknym utworem? Kim jest Natalia Niemen?

Natalia niemen video dodano: 07.06.2014 00:54

Bogusław Mec nie żyje. Kim był BOGUSŁAW MEC? Piosenkarz, kompozytor, artysta plastyk?

Bogusław Mec zmarł 11 marca 2012 roku w szpitalu w Zgierzu. Artysta od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową - białaczką. Miał 65 lat. Kim był Bogusław Mec? Jakie przeboje w jego wykonaniu zapamiętaliśmy? Bogusław Mec urodził się 21 stycznia 1947 roku w Tomaszowie Mazowieckim.

65 lat dodano: 11.03.2012 12:36

Krzysztof Magowski - kim jest reżyser filmu o Niemenie?

Krzysztof Magowski jest reżyserem, scenarzystą i twórcą filmu biograficznego o Czesławie Niemenie "Sen o Warszawie".

Sen o Warszawie dodano: 31.10.2014 12:34

Film o Niemenie - kiedy premiera pierwszej filmowej biografii Czesława Niemena SEN O WARSZAWIE?

Pierwszy pełnometrażowy film o Czesławie Niemenie wejdzie do kin już w listopadzie. SEN O WARSZAWIE to film dokumentalny, ukazujący sylwetkę znanego piosenkarza, w którym wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych.

czesław niemen biografia dodano: 31.10.2014 11:38

Czesław Niemen dzieci. Ile córek miał Niemen?

Dzieci Czesława Niemena. Ile córek miał Czesław Niemen ze związku z Małgorzatą Niemen-Wydrzycką oraz pierwszą żoną Marią? Komu należy się spadek po Czesławie Niemienie?

czesław niemen córki dodano: 09.06.2014 07:28

Czesław Niemen - kim był, co osiągnął, RODZINA, PRAWDZIWE IMIĘ I NAZWISKO

Czesław Niemen - legenda krajowej sceny muzycznej, autor piosenki "Dziwny jest ten świat", jednego z najważniejszych utworów polskiej fonografii. Kim był Czesław Niemen? Jak wyglądało jego życie prywatne i zawodowe?

czesław niemen biografia dodano: 07.06.2014 00:53

Jakie są najpopularniejsze hymny w polskim sporcie?

Każdy piłkarz wie, że mecz przy dopingu swoich kibiców gra się o wiele łatwiej. Głośne wsparcie z trybun spaja więzi z klubem i buduje jeszcze lepsze widowisko sportowe. Jakie polskie drużyny mają swoje przyśpiewki? Mówimy, jakie są najpopularniejsze hymny w polskim sporcie.

Cracovia dodano: 28.11.2012 16:41

Farida: kim jest dawna kochanka Czesława Niemena?

Czesław Niemen i Farida stanowili niezwykłą parę zarówno w życiu, jak i w muzyce. Kim jest Farida, kochanka Czesława Niemena, z którą artysta wspólnie wykonywał piosenkę "Musica Magica"?

farida dodano: 08.06.2014 21:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

Czesław Niemen szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czesław Niemen. Wszystko na temat Czesław Niemen na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.