porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są OBJAWY RZEŻĄCZKI u mężczyzny?

Rzeżączka to choroba bakteryjna przenoszona drogą płciową. Nie wolno jej lekceważyć, bo nieleczona może prowadzić do trwałych, poważnych komplikacji zdrowotnych.

choroby a seks dodano: 19.11.2012 06:00

Jak mężczyźni nazywają swojego penisa?

Liczba terminów, którymi określa się męskiego penisa wydaje się być nieograniczona, a niektóre z nich wręcz doprowadzają do śmiechu. Autorami tych najdziwniejszych są oczywiście sami faceci. Swoje przyrodzenie nazywają często w komiczny sposób.

fred dodano: 19.05.2015 11:13

Mały penis - pozycje seksualne dla mężczyzn z małym penisem

Trudno w to uwierzyć, ale panowie z małymi penisami nie muszą się bać o to, że nie zaspokoją swoich partnerek. Co muszą zrobić, jakie pozycje wybierać?

mały członek dodano: 30.01.2015 15:43

Czy można powiększyć penisa?

Za cienki? Za krótki? Nowoczesna medycyna potrafi zaradzić problemom - prawdziwym czy wydumanym - niektórych mężczyzn. Zabieg jest prosty i skuteczny, a co ważne - nieinwazyjny, a efekt jest natychmiastowy. Jak to dokładnie wygląda? Czy boli?

mały penis dodano: 02.01.2014 14:38

Czy przedwczesny wytrysk wymaga leczenia farmakologicznego?

Przedwczesny wytrysk na ogół przytrafia się młodym mężczyznom, jeszcze niezbyt doświadczonym w seksie. I zdarza sie to wówczas dość często. Pzredwczesny wytrysk należy, obok impotencji, do najczęściej spotykanych zaburzeń seksualnych u mężczyzn. I nie tylko u młodych, bo coraz częściej dotyczy i starszych. Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem?

ejakulacja dodano: 27.08.2013 20:14 | odpowiedz (1)

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Tak - ale dlaczego? Jaki rozmiar penisa odpowiada kobietom?

Podobno nie liczy się rozmiar, tylko fantazja. Oczywiście ułańska. Podobno dla kobiet nie jest aż tak istotne, czy rozmiar męskości ich partnera jest oszałamiająco wydatny, bo ważniejsze od tego rozmiaru jest to, jak on swoim sprzętem się posługuje. Podobno... Bo różne rankingi pokazują coś innego.

Czy rozmiar ma znaczenie dodano: 19.06.2013 07:15 | odpowiedz (1)

Jak go pieścić, gdy więdnie w trakcie? Jak podtrzymać erekcję partnera?

W wielu związkach, szczególnie o dłuższym stażu, reakcje seksualne, zwłaszcza u mężczyzny, mogą ulec osłabieniu. najczęstszym tego objawem jest zmniejszenie erekcji czlonka podczas wykonywania ruchów frykcyjnych. Dobrze, zeby w takiej sytuacji kobieta wiedziała, co robic, jak pomóc partnerowi.

erotyka dodano: 02.07.2012 13:01

Którzy mężczyźni mają najkrótsze penisy? Kogo wybrać - Koreańczyka czy mieszkańca Kongo?

Mówi się, że wielkość nie ma znaczenia. Informacja o rozmiarach męskiego przyrodzenia dla wielu osób jest jednak istotna. W dodatku, nie do końca prawdą jest, iż jest to sprawa zupełnie indywidualna. Wystarczy spojrzeć na długości penisów mieszkańców naszego globu. Sprawdź, którym natura poskąpiła. Kto jest hojniej wyposażony przez naturę?

DŁUGOŚĆ PENISA dodano: 01.06.2012 15:35

JAK bez operacji POWIĘKSZYĆ penisa? Czy można wydłużyć penisa bez operacji?

Niewielu jest mężczyzn zadowoloych z rozmiarów swojego penisa. A niektórzy są tak bardzo niezadowoleni, że zastanawiają sie nad operacyjnym powiększeniem prącia. To jednak ostateczność, tym bardziej, że operacja nie zawsze kończy się sukcesem. Na szczęsie są metody nieoperacyjne. I skuteczne na powiększenie penisa. 

aktywne życie seksualne dodano: 14.03.2012 19:10 | odpowiedz (1)

Krzywy penis - jak skorygować kształt penisa?

Krzywy penis to kolejny po jego rozmiarze poważny męski problem. Przypadłość ta jest dosyć częsta, i jeśli nawet nie wywołuje bólu w czasie stosunku, to i tak może być powodem kompleksów. Czy można z tym coś zrobić?

krzywy penis dodano: 17.10.2011 08:51 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

członek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. członek. Wszystko na temat członek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.