porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zapach człowieka - od czego zależy?

Zapach człowieka zależy od wielu czynników. Zmienia się podczas choroby, na skutek diety, w wyniku stresu. Główną rolę w tym jak pachniemy odgrywa jednak wiek! Jak więc zmienia się zapach człowieka?

gruczoły łojowe dodano: 01.10.2013 17:28

Jak rozpoznać radość na twarzy rozmówcy?

Wystarczy uważnie obserwować, i od razu jesteśmy w stanie rozpoznać, czy nasz rozmówca jest zadowolony. Twarz człowieka potrafi zdradzić każdą emocję, a radość dostrzec można już na pierwszy rzut oka.

emocje dodano: 12.10.2013 11:20

Jak rozpoznać wściekłość na twarzy?

Okazuje się, że nie tylko z oczu człowieka można odczytać w jakim jest humorze, jakie w danym momencie emocje okazuje. Obserwując twarz osoby, z którą rozmawiamy warto zwrócić uwagę na to, co robi z głową. Bez problemu można odgadnąć kiedy jest wściekła.
mimika dodano: 25.07.2013 11:20

Dlaczego współczesny człowiek to morderca wróbli?

Wyraźny brak wróbli zauważają ornitolodzy z całej Europy. - Kryzys widać wszędzie – mówi ornitolog z PAN, prof. Maciej Luniak. W Warszawie w ciągu 30 lat ubyło aż 40 %  tych szaro brązowych ptaków. I choć wciąż można je spotkać na osiedlach, to niemal całkiem znikły z parków i działek. Dlaczego tak się dzieje, co stało się ze stadami wróbli?

architektura dodano: 06.10.2011 09:40

Jak powstaje mowa? Dzięki czemu mówimy? Dlaczego ludzie to wygadany gatunek?

Ludzka krtań to nietypowy instrument dęty mający wewnątrz struny, czyli ruchome fałdy. Bez krtani nie powstałby żaden dźwięk, a bez leżących w niej płatów tkanki, zwanych strunami nie powstałaby żadna głoska dźwięczna, a więc nie moglibyśmy powiedzieć np. a, e, o, b ani w. Jak powstaje głos i mowa?

aparat mowy dodano: 25.03.2013 10:43

Dlaczego z wiekiem mądrzejemy? Darmowa baza porad w mowimyjak.pl

Czy to prawda, że z wiekiem mądrzejemy? Okazuje się, że tak. Naukowcy przeprowadzili badania, które dowodzą, że z wiekiem człowiek naprawdę staje się mądrzejszy! Czemu człowiek z wiekiem nie mądrzeje?

czy wiesz jak dodano: 18.08.2011 14:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

człowiek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. człowiek. Wszystko na temat człowiek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.