porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czosnek - czy jest skuteczniejszy od leków?

Choć czosnek ma charakterystyczny zapach, który – co tu ukrywać - nie każdy lubi, warto po niego sięgać jak najczęściej. Niepozorny czosnek ma bowiem długą listę cennych właściwości zdrowotnych. Okazuje się nawet, że w niektórych przypadkach bywa równie skuteczny jak nowoczesne leki.

czosnek dodano: 05.03.2014 09:59

Czosnek i cebula - dlaczego warto je jeść zimą?

Czosnek i cebulę zalecały już nasze babcie i prababcie - na przeziębienia, grypę, osłabienie. Jakie właściwości czosnku i cebuli poprawiają zdrowie? Dlaczego warto jeść czosnek i cebulę?

cebula na odporność dodano: 05.10.2013 12:28

Czy czosnek może zaszkodzić?

Powszechnie znane są zalety zdrowotne czosnku. Wiadomo, że zwalcza bakterie i wirusy i grzyby. Ale czy może być szkodliwy? jakie dolegliwości wymagają unikania nadmiaru czosnku?

czosnek dodano: 27.11.2014 12:38

Czosnek - dlaczego warto go jeść?

Charakterystyczny zapach i ostry smak czosnku powoduje, że jedni go kochają, inni nienawidzą. Nie zmienia to jednak faktu, że od kilu tysięcy lat czosnek jest stałym gościem zarówno w kuchni, jak i w domowej apteczce. Sprawdź, jakie są zdrowotne właściwości czosnku.

czosnek dodano: 15.07.2016 12:57

Jak zakonserwować czosnek? Cztery sprawdzone sposoby

Czosnek to znakomita przyprawa i lek. Najsilniejszy aromat mają świeże ząbki, ale w sezonie można też zrobić zapas tego smakołyku w formie przetworów. Oto kilka sposobów.

czosnek dodano: 24.07.2015 14:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?

Agata Trzebuchowska to młoda polska aktorka, któregoś dnia wypatrzona przez ...

czosnek właściwości szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czosnek właściwości. Wszystko na temat czosnek właściwości na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.