porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są najpopularniejsze postacie w historii polskich seriali? TOP polskie seriale

Któż z nas nie ogląda seriali? Tak bardzo zakorzeniły się one w dzisiejszej świadomości Polaków, że postaci w nich grające tak często „odnajdujemy” w życiu codziennym, a aktorzy ich grający stają się niesamowicie popularni. Tworzymy listę najbardziej popularnych postaci z polskich seriali, jeśli macie swoje typy to dopisujcie w komentarzach!

Alternatywy 4 dodano: 16.04.2012 11:59

Jak umiejętnie zabić aktora, czyli na czym polega błąd producentów seriali?

Właściciele prywatnych stacji mają za punkt honoru zrealizowanie własnego serialu, sitcomu, telenoweli. Zorientowali się, że widzowie je kochają. Zaczęli więc masowow nie inwestować. I tu pojawił się problem. Każdy chce mieć w swoim serialu aktora, który w innym tasiemcu zdobył szczyt popularności. Zobacz, do czego to prowadzi!

Foremniak dodano: 23.01.2012 13:29

Co Janusz Gajos wyznał Kubie Wojewódzkiemu?

W programie Kuby Wojewódzkiego wyemitowanym w TVN 2 kwietnia 2013 roku gościem był Janusz Gajos. Wybitny aktor przyznał się do paru potknięć i głupstw, jakie w życiu popełnił. Janusz Gajos wspomina też swoją kultową rolę Janka Kosa w popularnym serialu „Czterej pancerni i pies″.

film Układ zamknięty dodano: 03.04.2013 13:14

Franciszek Pieczka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Franciszek Pieczka to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Kojarzony jest z ról dobrodusznych i szlachetnych postaci oraz bożych szaleńców. Popularność zawdzięcza przede wszystkim roli Gustlika w serialu Czterej Pancerni i Pies. Ma 86 lat, lecz wciąż gra w teatrze i w serialach.

Franciszek Pieczka dodano: 07.07.2014 15:55

Kim jest Małgorzata Niemirska?

Lidka (Małgorzata Niemirska), skrycie wzdychała do Janka Kosa (Janusz Gajos), który kochał się w Marusi (Pola Raksa). Pokolenie, które wyrosło na serialu „Czterej pancerni i pies”, świetnie wie, że Lidkę, polską telegrafistkę, grała Małgorzata Niemirska.

45-lecie pracy artystycznej dodano: 03.06.2014 16:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

Czterej pancerni i pies szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czterej pancerni i pies. Wszystko na temat Czterej pancerni i pies na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.