porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Uwaga na CZAD! Gdzie zamontować czujniki tlenku węgla, CZUJNIK CZADU?

Śmiertelnie trujący tlenek węgla jest bezwonny, nie ma smaku, nie szczypie w oczy i nie drapie w gardło. Jak więc rozpoznać czy się ulatnia? Pomoże w tym montaż specjalnego czujnika czadu. Podpowiadamy, gdzie go zamontować w domu. Gdzie umieścić czujnik tlenku węgla?

czujniki tlenku węgla dodano: 21.11.2014 16:58

Czujnik czadu – jak go wybrać i prawidłowo zamontować?

W wyniku niepełnego spalania paliw w urządzeniach grzewczych z otwartą komora spalania powstaje czad, czyli niewidoczny i bezwonny, ale silnie trujący gaz. Jak się skutecznie bronić przed zatruciem?

czad dodano: 21.11.2014 16:57

CZUJNIK TLENKU WĘGLA. Gdzie zamontować czujnik tlenku węgla?

Czujnik tlenku węgla powinien znajdować się w pomieszczeniu, w którym znajduje się źródło spalin. W opakowaniu każdego czujnika powinna być instrukcja obsługi i montażu urządzenia. Zatem najlepiej zapoznać się z treścią i dokładnie stosować się do wskazówek! Ale są ogólne zasady, które warto wziąć pod uwagę. Gdzie zamontować czujnik tlenku węgla?

czad dodano: 05.02.2014 10:00

Gdzie montować czujniki czadu? Jak się ustrzec zatrucia tlenkiem węgla?

O zaczadzeniu jako przyczynie śmierci szczególnie często słyszymy w zimie. Dzieje się tak dlatego, że w zimie nie wietrzymy mieszkań albo domów ze względu na niskie temperatury na zewnątrz. Czujnik czadu nie zlikwiduje problemu, ale może ostrzec przed śmiertelnym zagrożeniem.

czad dodano: 12.12.2012 15:27

Czujniki tlenku węgla. Dlaczego warto zainstalować czujniki czadu w domu?

Słyszałaś o zaczadzeniu? Jego przyczyną jest tlenek węgla. Może się pojawić wszędzie, gdzie spala się jakieś paliwo, a jego wdychanie prowadzi do śmierci. Zapobiec tragedii może m.in. montaż czujników tlenku węgla.

czad dodano: 30.10.2012 13:23

Czujki czadu. Jaką wybrać?

Korzystanie z urządzeń spalających paliwa może być bezpieczne, ale musimy sobie zdawać sprawę z zagrożenia, jakie stwarzają i prawidłowo je użytkować. Nie zaszkodzi tez zaopatrzyć się w detektor wykrywający ewentualną obecność tlenku węgla i sygnalizujący zagrożenie.

czad dodano: 16.03.2015 11:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

czujnik czadu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czujnik czadu. Wszystko na temat czujnik czadu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.