porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy zrobić test ciążowy, rano czy wieczorem? Zrób test na ciążę gdy zastanawiasz się, czy jesteś w ciąży

Zastanawiasz się, czy jesteś w ciąży? Zacznij od zrobienia testu ciążowego. Test wykrywa już 6-dniową ciążę. Czy wiesz, jaki moment jest najlepszy do wykonania testu ciążowego? Mówimy, kiedy zrobić test ciążowy, aby uzyskać właściwy wynik. Przeczytaj i użyj testu ciążowego w odpowiednim momencie. Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy? Kiedy najwcześniej można zrobić test ciążowy?

KIEDY ZROBIĆ TEST CIĄŻOWY dodano: 20.01.2013 00:22 | odpowiedz (1)

Co poza brakiem miesiączki może świadczyć o ciąży?

Kobieta powinna jak najwcześniej wiedzieć, że jest w ciąży, bo to pozwoli jej stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwijającego się dziecka przez zachowanie ostrożności i odpowiednią dbałość o swój organizm.

apetyt ciąża dodano: 16.07.2012 09:18 | odpowiedz (203)

Czy jesteś w ciąży: PIERWSZE OZNAKI

Objawy ciąży w pierwszym miesiącu. Spóźniająca się miesiączka, bolesność piersi, rozdrażnienie, senność. To tylko niektóre z objawów mogących świadczyć o zajściu w ciążę. Jeśli starasz się o dziecko lub przydarzyła ci się wpadka dowiedz się, czy jesteś w ciąży. Jakie są najczęstsze objawy ciąży?

brak miesiączki CIĄŻA dodano: 08.12.2012 23:20

TEST CIĄŻOWY on line - internetowy test ciążowy: co to takiego?

Choć może wydawać się to dziwne, istnieje coś takiego jak test ciążowy on line. Jak on działa i na jakiej podstawie podawany jest jego wynik? No właśnie. Odkrywamy tajemnice internetowego testu ciążowego. Zobacz, czy warto go zrobić i na ile powinniśmy mu wierzyć.

ciąża jak sprawdzić dodano: 29.08.2013 07:01

OBJAWY CIĄŻY w pierwszym tygodniu - jakie są?

Przyjmuje się, że pierwszym symptomem ciąży jest zatrzymanie się miesiączki. Ale organizm kobiety często wysyła inne czytelne sygnały, że będziesz miała dziecko. Dowiedz się, jakie są objawy w pierwszym tygodniu ciąży.

brak miesiączki dodano: 13.08.2012 08:52

Jak rozpoznać OBJAWY CIĄŻY? Mówimy, jakie są PIERWSZE, WCZESNE, najwcześniejsze objawy ciąży?

Bardzo wcześnie, bo zaledwie po kilku dniach od zapłodnienia, organizm daje znać, że kobieta jest w ciąży. Brak miesiączki, wzmożony apetyt, drażliwość mogą być niektórymi objawami wczesnego stadium ciąży.

ciąża dodano: 16.07.2012 16:41

Jak działa test ciążowy? Kiedy najlepiej go zrobić?

Najprostszą metoda sprawdzenia czy jest się w ciąży jest wykonanie specjalnego testu. Jak działa test ciążowy? Jak i kiedy najlepiej go zrobić?

ciąża dodano: 09.03.2012 07:00 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA

Jeremy Clarkson, którego zobaczyć można w Top Gear, to angielski ...

CZY JESTEM W CIĄŻY szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. CZY JESTEM W CIĄŻY. Wszystko na temat CZY JESTEM W CIĄŻY na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.