porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CZYSTA ŁAZIENKA. Jaką wannę, sedes czy kabinę wybrać, by zawsze były czyste?

Czysta łazienka to dobra wizytówka gospodarzy, jednak wpływa nie tylko na nasz obraz w oczach gości. Wpływa także na nasze samopoczucie i....zdrowie. By ułatwić sobie utrzymanie w czystości łazieniki warto wybrać do niej odpowiednie sprzęty.

czysta kabina prysznicowa dodano: 12.10.2012 10:14 | odpowiedz (1)

Jak skutecznie WYCZYŚCIĆ FUGI? Preparaty do czyszczenia fug

Fugi, szczególnie jasne i te znajdujące się na podłodze przy drzwiach wejściowych, niestety dość szybko się brudzą. Nie wygląda to ładnie. Jak je wyczyścić bez wysiłku?

czym czyścić fugi dodano: 18.12.2012 15:41

Jak UTRZYMAĆ PORZĄDEK W ŁAZIENCE?

Co zrobić, by utrzymać łazienkę w czystości? To niełatwe zadanie, zwłaszcza gdy korzystają z niej zarówno dzieci, jak i rodzice. Warto wtedy zaplanować odpowiednią liczbę schowków oraz zastosować sprytne rozwiązania, dzięki którym łazienka zawsze będzie uporządkowana

aranżacja łazienki dodano: 25.05.2012 14:31 | odpowiedz (4)

Łazienka zawsze jak nowa. Jak uzyskać efekt świeżości? [SPRAWDZONE RADY]

Białe kafelki, białe fugi, błyszczące fronty, szkło na ścianie... Tak urządzona łazienka wygląda pięknie, ale według niektórych – tylko na zdjęciach, bo trudno w niej utrzymać porządek. Podpowiadamy, co zrobić, żeby zawsze lśniła.

aranżacja łazienki dodano: 08.02.2015 18:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

czysta łazienka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czysta łazienka. Wszystko na temat czysta łazienka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.