porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić kuchnię według zasad feng shui?

Miejsce spotkań żywiołów, ognia i wody, urządzamy bardzo starannie. Według feng shui najlepsze są drewniane szafki i gazowe kuchenki. Ważna jest czystość oraz troska o to, by wszystkie palniki płyty gazowej były sprawne. Kuchenka i zlew nie powinny znajdować się obok siebie, a jeżeli nie ma innego wyjścia, warto je rozgrodzić choćby niewielkim, ale drewnianym elementem. W przypadku gdy sprzęty te stoją naprzeciw siebie, ustawmy pośrodku drewniany stół.

drewniane szafki dodano: 07.08.2013 11:28

Choroby przenoszone drogą płciową, którymi możesz się zarazić nie uprawiając seksu - jakie są?

Chorowanie na coś, czym można się zarazić przez seks wywołuje obrzydzenie – do choroby i chorującego. Wielu jest skłonnych „dać sobie głowę uciąć”, że choroby takie dotyczą wyłącznie seksualnych rozpustników i są karą. Wiadomo czyją i za co. Pół biedy, jeśli do zakażenia rzeczywiście doszło drogą płciową – gorzka cena za przyjemność. Gorzej, gdy stało się to po bezdotykowym spotkaniu z brudasem. Wtedy sami sobie możemy strzelić w czoło, bo brudasa widzieliśmy i nie zareagowaliśmy. Gdzie? A choćby na osiedlowym basenie. 

bakterie kałowe dodano: 02.08.2013 10:48 | odpowiedz (1)

Czystość aż do ślubu – na czym polega? Jaki ma sens?

Czystość aż do ślubu dziś nie jest zbyt popularnym modelem zachowań, a jednak ma swoją szlachetną wartość. Dlaczego warto czekać z seksem do ślubu?

czystość przedmałżeńska dodano: 29.11.2013 14:00

Ilu z nas odkurza... nago lub w samej bieliźnie?

Można by pomyśleć, że nikt nie lubi sprzątać. Jest parę ciekawszych sposobów spędzania wolnego czasu niż odkurzanie. Ale wbrew pozorom wiele osób najwyraźniej odnajduje w tym przyjemność. A niektórzy nawet się przy tym rozbierają...

jak często odkurzać dodano: 12.11.2013 10:53

Jak przyczynić się do czystości Mazur?

Rejon Wielkich Jezior Mazurskich to nie tylko nasz "cud" świata, ale też miejsce, w którym wielu Polaków po prostu lubi wypoczywać. Musimy więc o nie dbać. Jeśli każdy z licznych turystów odwiedzających Mazury dołoży w tej sprawie swoją "cegiełkę", rejon może stać się czysty.

Mazury dodano: 28.10.2012 15:07

Wygląd kota. Jak pielęgnować zwierzę?

Zdrowie domowych kotów zależy tylko od ich właścicieli. Jeśli kot będzie zadbany, pożyje długo. Jak dbać o futro naszego czworonoga? Jak kąpać i chronić przed pchłami? Dowiedz się, jak pielęgnować kota, by był czyścioszkiem i towarzyszył nam jak najdłużej w dobrym zdrowiu?

drapieżnik dodano: 17.02.2012 13:47

DOMINIK ŻYCKI RADZI: Jak ultradźwięki mogą chronić nasz jacht? Poznaj system ultradźwiękowego przeciwdziałania obrastaniu dna jachtu

Jacht z brudnym, porośniętym wodorostami dnem i burtami płynie zdecydowanie wolniej. Bez względu na to czy jest to rejs turystyczny czy regatowy, zawsze zależy nam, aby nasza łódka płynęła z optymalną w danych warunkach szybkością. Jak tego dokonać?

antyfouling dodano: 22.04.2012 00:00

Czy wiesz, jak skutecznie czyścić okulary?

Brudne okulary to zmora wszystkich ze słabym wzrokiem. Jaki jest najlepszy i najszybszy sposób na wyczyszczenie szkieł?

okulary dodano: 25.01.2012 11:46

Jak zadbać o końcówki lin kevlarowych?

Kevlar to nazwa handlowa nadana przez firmę DuPont polimerom z grupy poliamidów aramidowych. Ciekawostką jest, że kevlar wynaleziony został przez chemiczkę polskiego pochodzenia, Stephanie Kwolek. Kevlar ma znakomite właściwości, dlatego warto dbać o wykonane z niego liny. Jak to zrobić, jak dbać o liny z kevlaru?

armator dodano: 22.04.2012 13:02

Jak uprać liny żeglarskie?

Liny olinowania ruchomego wykonane są na ogół w włókien syntetycznych i często się brudzą, szczególnie te,  które długo przebywają w wodzie (cumy, lina kotwiczna). Fały i czasami szoty brudzą się tam, gdzie stykają się z rolkami bloczków. Warto je uprać! Jak to zrobić, jak prać liny?

armator dodano: 22.04.2012 14:19 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

czystość szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czystość. Wszystko na temat czystość na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.