porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym się czyści złoto?

Brudna lub zaśniedziała biżuteria nie cieszy oczu. Ale gdy twój złoty pierścionek lub bransoletka nie są lśniące, nie wpadaj w panikę. Są bowiem domowe sposoby na wydobycie piękna złotej biżuterii.

biżuteria dodano: 23.04.2014 17:59

CZYSZCZENIE ZŁOTA. Czym i jak czyścić złotą biżuterię? SPRAWDZONE SPOSOBY

CZYSZCZENIE ZŁOTA. Do tego celu najlepiej używać bezpiecznych środków, które nie zniszczą cennego metalu. Dlatego warto korzystać tylko ze sprawdzonych sposobów. Nie wiesz, jak czyścić złoto? Oto kilka niezawodnych sposobów!

czym myć złoto dodano: 21.06.2013 10:54

Jak czyścić biżuterię? DOMOWE SPOSOBY

Zmatowiałą i przybrudzoną biżuterię można oddać do profesjonalnego czyszczenia, ale można też zastosować sprawdzone babcine sposoby. Mówimy, jak czyścić biżuterię ze złota, srebra, bursztynu i kamieni szlachetnych. 

bursztyn dodano: 27.01.2012 08:35 | odpowiedz (1)

Jak czyścić srebro?

Srebro z biegiem czasu traci swój piękny połysk i ciemnieje. Istnieje kilka prostych sposobów na przywrócenie mu blasku. Mówimy, jak czyścić srebro. 

czyszczenie srebra dodano: 19.01.2012 15:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

czyszczenie biżuterii szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czyszczenie biżuterii. Wszystko na temat czyszczenie biżuterii na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.