porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak czyścić dywan?

Rozlane wino na kanapie, tłusta plama na dywanie? Jest na to rada. Podpowiadamy, jak postępować z uciążliwymi zabrudzeniami, a czego robić nie wolno.

czyszczenie zarudzeń dodano: 16.01.2012 08:40

Jak usunąć plamy z dywanu domowym sposobem?

Zaplamiony lub nieświeży dywan można oddać do specjalistycznej pralni, ale można też spróbować starego, sprawdzonego przepisu naszych babek. SPRAWDŹ, jak odświeżyć dywan domowym sposobem.

dywan dodano: 15.11.2011 12:44

10 zastosowań soli, o których nie miałeś pojęcia

Poznaj 10 niekuchennych zastosowań soli i odkryj, jakie ciekawe właściwości ma ta przyprawa. Mówimy, jak wywabiać plamy i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów używając soli.

brzydkie zapachy dodano: 09.06.2016 12:55

Jak usunąć PLAMY Z DYWANU? Jak odświeżyć dywan?

Zabrudzony, zaplamiony dywan nie wygląda dobrze. Dywan będzie prawdziwą ozdobą naszej podłogi tylko wtedy gdy będzie czysty. Samo odkurzanie jednak nie wystarczy. Każdy dywan raz na jakiś czas trzeba też odświeżyć, aby nabrał żywych kolorów i systematycznie usuwać szpecące zabrudzenia. Jak usunąć plamy z dywanu? Jak odświeżyć dywan?

jak wyczyścić dywan dodano: 28.03.2013 21:20

Jak skutecznie wyczyścić dywan domowymi sposobami?

Twój dywan czy wykładzina stracił swój dawny, żywy kolor? Szampon do czyszczenia dywanów nie usunął z niego uciążliwych plam? A może do dywanu przykleiła się guma? Dzięki naszym wskazówkom twój dywan stanie się prawdziwą ozdobą wnętrza, a przy tym będzie zawsze nieskazitelnie czysty!

dywan dodano: 10.10.2012 11:39 | odpowiedz (1)

Jak usunąć ZAPACH MOCZU? Jakie domowe sposoby pomogą nam w walce z brzydkim zapachem?

Nieprzyjemny zapach z łazienki? Zasikany przez malucha fotel lub kanapa? Wpadka naszego psa lub kota? Na pozbycie się zapachu moczu jest kilka sposobów. Oto one.

czyszczenie dodano: 16.10.2012 13:02 | odpowiedz (2)

Jak USUNĄĆ ZAPACH MOCZU?

Czasem małe dzieci, innym razem nasze zwierzęta siusiają gdzie popadnie. Cierpią na tym nasze nosy i domowe sprzęty. Poznaj sposoby na usunięcie nieprzyjemnego zapachu moczu.

czyszczenie dodano: 20.09.2012 00:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

czyszczenie dywanu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czyszczenie dywanu. Wszystko na temat czyszczenie dywanu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.