porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

5 sposobów na przypalony garnek

Przypalony garnek to zmora niejednej gospodyni domowej. Oto zwykłe, ale cudowne preparaty, które pomogą Wam domyć zniszczone za długim gotowaniem, zaschnięte gary.

czyszczenie garnków coca-cola dodano: 09.06.2016 12:20

Garnki emaliowane: jak je czyścić?

Jak czyścić garnki emaliowane? Czyszczenie garnków, gdy są bardzo zabrudzone, wcale nie jest takie proste i nie zawsze wystarczy do tego płyn do mycia naczyń. Czasem trzeba sięgnąć po stare, wypróbowane metody naszych babć i do mycia garnków wykorzystać sól, sodę, a nawet coca-colę.

czyszczenie garnków soda dodano: 20.06.2016 10:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

czyszczenie garnków szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czyszczenie garnków. Wszystko na temat czyszczenie garnków na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.