porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

5 sposobów na przypalony garnek

Przypalony garnek to zmora niejednej gospodyni domowej. Oto zwykłe, ale cudowne preparaty, które pomogą Wam domyć zniszczone za długim gotowaniem, zaschnięte gary.

czyszczenie garnków coca-cola dodano: 09.06.2016 12:20

Garnki emaliowane: jak je czyścić?

Jak czyścić garnki emaliowane? Czyszczenie garnków, gdy są bardzo zabrudzone, wcale nie jest takie proste i nie zawsze wystarczy do tego płyn do mycia naczyń. Czasem trzeba sięgnąć po stare, wypróbowane metody naszych babć i do mycia garnków wykorzystać sól, sodę, a nawet coca-colę.

czyszczenie garnków soda dodano: 20.06.2016 10:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

czyszczenie garnków szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czyszczenie garnków. Wszystko na temat czyszczenie garnków na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.