porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

USUWANIE KAMIENIA i OSADU Z ZĘBÓW. Jak usunąć OSAD Z ZĘBÓW?

Samodzielnie raczej nie usuniemy powstałego na zębach osadu, niezbędne będzie piaskowanie zębów u dentysty. Ale prawidłowa higiena na co dzień sprawi, że osad na zębach będzie mniejszy.

czyszczenie szkliwa dodano: 27.12.2012 08:22

Jak dbać o zęby psa? [SPRAWDZONE RADY]

Każdy właściciel czworonoga powinien dbać o jego zęby. Jak je pielęgnować, by były zdrowe i mocne?

pies dodano: 02.02.2015 13:10

Jak należy płukać zęby?

Każdy z nas przynajmniej dwa razy dziennie myje zęby. Mało kto pamięta o płukaniu jamy ustnej. Po co płukać zęby? Jak płyn wybrać?

mycie zębów dodano: 14.01.2015 15:47

Czy wolno nitkować zęby?

Nie tylko wolno, ale nawet trzeba nitkować zęby. Powinna to być codzienna praktyka połączona ze szczotkowaniem, wykonywana 2 razy dziennie. Nitkowanie pozwala pozbyć się resztek pokarmów, które powodują powstawanie płytki i kamienia nazębnego.

nitka do zębów dodano: 16.02.2015 14:24

Jak myć zęby? Jak prawidłowo czyścić zęby? Jak dbać o ładny uśmiech? WIDEO

Jak poprawnie czyścić zęby i dbać o nie? Wydaje się, że człowiek zawsze lubił „dłubać w zębach”. Świadczy o tym liczba pomysłów na ich czyszczenie, które pojawiały się w ciągu dziejów. Nie wszystkie były dobre. Ważne jest bowiem nie tylko to, żeby zęby czyścić, ale też żeby im przy okazji nie szkodzić.

fluor dodano: 06.02.2013 14:03 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

czyszczenie zębów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czyszczenie zębów. Wszystko na temat czyszczenie zębów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.