porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Olejowane deski dębowe. Czym je myć i jak pielęgnować?

Podłoga olejowana ma inny charakter niż pokryta lakierem. Trudniej ją trwale uszkodzić. Trzeba jednak o nią starannie dbać i konserwować specjalnie przeznaczonymi do tego środkami, inaczej szybko się zapuści i niełatwo będzie przywrócic jej dawny blask.

drewno olejowane dodano: 31.10.2014 14:30

HOROSKOP DRZEWNY. Jacy ludzie rodzą się pod znakiem DĘBU?

Horoskop drzewny został stworzony 2000 lat temu przez celtyckich kapłanów - druidów. Zamieszkiwali oni lasy, toteż nazewnictwo w horoskopie oparte jest na gatunkach drzew. Warto sprawdzić, na okres panowania jakiego drzewa przypada data naszego urodzenia.

cechy charakteru dodano: 10.04.2012 13:55

Jakie drewno do kominka? Grab, dąb, jesion, klon i brzoza - WADY I ZALETY

Do kominków nie nadaje się każdy rodzaj drewna. Jakim drewnem palić w kominku? Wbrew pozorom nie każde drewno będzie się palić tak samo. jakie gatunki drewna wybierać, by cieszyć się ciepłem kominka?

drewno do kominka dodano: 19.11.2013 11:07

Nowe atrakcje w Parku Urlicha koło Wola Parku - jakie są?

Park Ulricha to dawny ogród pokazowy największej firmy ogrodniczej w Warszawie prowadzonej na terenach obecnego Centrum Handlowego Wola Park przez rodzinę Ulrichów. Jakie atrakcje oferuje Park Ulricha?

buk dodano: 05.08.2014 14:18

Jakie deski warto ułożyć na podłodze?

Wybierając materiał do wykończenia podłogi, powinniśmy się kierować głównie jego walorami użytkowymi. Podpowiadamy, jakie deski podłogowe kupić - z drewna egzotycznego czy krajowego, lakierowane czy olejowane, jakie grubości?

deski dodano: 27.02.2012 16:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Klaus Barbie. „Rzeźnik z Lyonu” złapany przez łowców nazistów

Klaus Barbie, znany jako „Rzeźnik z Lyonu” był jednym z ...

dąb szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dąb. Wszystko na temat dąb na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.