porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie AKCESORIA są niezbędne na DACHU z DACHÓWEK?

Akcesoria dachowe, choć małe, są niezwykle ważne, bo umożliwiają estetyczne wykończenie dachu. One także wpływają zasadniczo na koszt zakupu całego pokrycia. Mimo to nie wolno sobie pozwolić na oszczędzanie na elementach dodatkowych.

dach z dachówki dodano: 16.08.2012 12:03

Glazurowane, angobowane, naturalne... Jak mogą być wykończone dachówki? Które wybrać?

Od tego, jak wykończone są dachówki ceramiczne, zależy nie tylko wygląd dachu, ale również kondycja pokrycia. Dachówki glazurowane, angobowane, naturalne lub barwione w masie – co trzeba o nich wiedzieć?

dachówki dodano: 18.06.2013 10:44

Jakie pokrycie dachowe najlepiej imituje dachówkę ceramiczną?

Tradycyjne dachówki ceramiczne­ inspirują producentów pokryć dachowych od lat. Pierwszym materiałem, który miał je naśladować były dachówki cementowe. Następnie odpowiednio wytłoczono blachę powlekaną i tak powstała blachodachówka. Ale producenci nie powiedzieli ostatniego słowa...

blachodachówka dodano: 18.12.2012 12:14

Dachówki a rodzaj dachu: jak wybrać dachówki?

Rodzajów dachówek jest wiele i trzeba odpowiednio dobrać któryś z nich do wykończenia połaci dachu. Sprawdźmy, czy dach wytrzyma obciążenie, ważny jest też kształt dachu. Jak należy wybierać dachówki? Które dachówki sprawdzą się na określonym rodzaju dachu?

jak dobierać dachówki dodano: 13.06.2013 11:17

Folia dachowa pod dachówkę – jaką wybrać?

Pod pokrycie z dachówek często planowana jest izolacja z folii dachowej. Zobacz, jaką folie wybrać do tego zastosowania.

dachówki dodano: 11.02.2015 13:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

dachówki ceramiczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dachówki ceramiczne. Wszystko na temat dachówki ceramiczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.