porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak w 15 minut zrobić pyszną przekąskę z bakłażanów?

Czy znasz najprostszy przepis na bakłażany, jaki można sobie wyobrazić? Pozwala przygotować w ciągu kwadransa smaczną i efektowną przystawkę. Bakłażany są do tego bardzo zdrowe, warto więc mieć taki przepis w swoim repertuarze.

bakłażany dodano: 10.10.2011 13:31

Jak ułożyć menu na wykwintną kolację? Cz.1

Nie wiesz, co podać na elegancką kolację? W głowie pustka. Chcesz uchodzić za osobę, która zna zasady kulinarnego savoire-vivre’u? Skorzystaj z naszych podpowiedzi. Przedstawiamy pierwszą część cyklu, z trzema wariantami idealnego menu.

danie dodano: 12.12.2011 14:07

Jak ułożyć menu na wykwintną sylwestrową kolację cz. 2?

Nie wiesz co wymyślić na wyjątkową sylwestrową kolację? Skorzystaj z naszych pomysłów. W części pierwszej naszego cyklu znajdziesz trzy warianty wykwintnego menu. W tym odcinku podpowiadany kolejne trzy zestawy dań.

dania dodano: 28.12.2011 14:50

Jak ułożyć menu na wykwintną kolację? Jakie danie przygotować na uroczystą kolację?

Jakie danie warto przygotować na uroczystą kolację? Zainspiruj się naszymi podpowiedziami i przygotuj wystawną, elegancką kolację na karnawał. Nie wiesz, co zaserwować? U nas znajdziesz gotowe pomysły. W częściach pierwszej i drugiej naszego cyklu przedstawiamy dwa pierwsze warianty wykwintnego menu. W trzecim odcinku podajemy kolejne trzy zestawy dań.

krem brulle dodano: 26.12.2012 14:59

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA. Ile kosztuje zorganizowanie przyjęcia komunijnego w domu?

Pierwsza komunia to wielkie święto twojego dziecka. Jeśli nie planujesze dużej uroczystości, rozważ organizację przyjęcia komunijengo w domu. Dowiedz się, jak to zrobic i jakie mogą być koszty takiego przyjęcia?

dania komunijne dodano: 18.04.2012 17:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

danie główne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. danie główne. Wszystko na temat danie główne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.