porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile zarabiają piłkarze w polskiej Ekstraklasie?

Jak kształtują się zarobki piłkarzy w najwyższej klasie rozgrywkowej? Kto zarabia najwięcej, a kto może liczyć na marne okruchy? Komu Legia płaci gwiazdorskie gaże, a w kogo Wisła Kraków wtopiła masę pieniędzy? Kto zastąpił Manuela Arboledę na szczycie listy zarobkowej i co to jest "Klub Kokosa?"

ismael blanco dodano: 29.02.2012 19:18 | odpowiedz (1)

Jak wyglądała pierwsza kolejka T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2012/13?

T-Mobile Ekstraklasa rozpoczęła swoje rozgrywki, a więc polscy kibice lubujący się w "swojskim" kopaniu po kostkach, kolanach i goleniach zacierają ręce, odkładają pieniądze na bilety i odświeżają szaliki. Jak w 2012 roku ruszyła najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce?

dodano: 21.08.2012 12:37

Kim jest DANIJEL LJUBOJA, lider strzelców Ekstraklasy?

Danijel Ljuboja z 10 bramkami na koncie przewodzi klasyfikacji strzelców polskiej Ekstraklasy. Serb w swojej karierze zaliczył wiele klubów serbskich, francuskich czy niemieckich. Na stare lata zawędrował do warszawskiej Legii. Zobacz, jak wyglądała jego kariera i co sprowadziło go do Polski.

Danijel Ljuboja kariera dodano: 21.12.2012 09:56

Kim jest Danijel Ljuboja, napastnik warszawskiej Legii?

Danijel Ljuboja to napastnik, który od 15 sierpnia 2011 roku gra w Legii Warszawa. Wcześniej jednak reprezentował inne europejskie kluby, szczególnie grające w najlepszej lidze francuskiej. Jak trafił do Legii i jak wyglądała wcześniej jego kariera? Mówimy wszystko o Danijelu Ljuboji.

Francja dodano: 04.04.2012 14:03

Kto jest najlepszym napastnikiem T-Mobile Ekstraklasy?

Okrasą każdego dobrego meczu są oczywiście bramki. Z ich zdobywania rozliczani są napastnicy. To ich trafienia bądź „pudła” decydują często o wynikach, oni są ulubieńcami tłumów. Polska liga też może pochwalić się kilkoma snajperami wysokiej klasy.

Arkadiusz Piech dodano: 20.09.2011 22:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

Danijel Ljuboja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Danijel Ljuboja. Wszystko na temat Danijel Ljuboja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.