porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jarosław Wałęsa i Ewelina Jachymek wzięli ślub – kiedy i gdzie się odbył?

Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Polski, ożenił się z Eweliną Jachymek. Informacja o uroczystości do ostatniej chwili była trzymana w tajemnicy – nawet przyjaciele i znajomi Lecha Wałęsy byli zaskoczeni tą wiadomością. Kiedy i gdzie odbywał się ślub Jarosława Wałęsy i Eweliny Jachymek?

Ewelina Jachymek dodano: 10.06.2013 08:00

Kim jest Wacław Król, mąż Brygidy Wałęsy?

Na ślubie Brygidy Wałęsy i Wacława nie pojawił się ojciec panny młodej - Lech Wałęsa. Najprawdopodobniej jest to wynik wieloletniego sporu pomiędzy Lechem, a jego córką. Wybrankiem Brygidy jest przystojny Wacław Król. Mówimy, kim jest mąż Brygidy Wałęsy.

brygida wałęsa dodano: 19.09.2013 10:26

Jarosław Wałęsa u Wojewódzkiego, 3.09 – rodzina: kim jest Danuta Wałęsa?

Danuta Wałęsa przez długi czas, mimo że była pierwszą damą, pozostawała w cieniu męża. Dziś zdecydowanie jest znana i kojarzona, po napisaniu książki o mężu jest też postacią medialną. Mówimy, kim jest Danuta Wałęsa.

danuta wałęsa biogram dodano: 03.09.2013 15:45

Kim jest Ewelina Jachymek, narzeczona Jarosława Wałęsy?

Piękna, czarnowłosa i niebieskooka dziewczyna od razu wpadła w oko europosłowi. "To najpiękniejsza kobieta, jaką w życiu spotkałem" powiedział Jarosław Wałęsa do kolegi w dniu, w którym zobaczył Ewelinę po raz pierwszy...

dzieci polityków dodano: 05.11.2012 06:59

Czy to prawda, że Lech Wałęsa opuścił żonę? Kim jest Lech Wałęsa?

Lech Wałęsa jest najbardziej rozpoznawalnym i znanym polskim politykiem. Przyczynić się do tego może fakt, że w latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Ten działacz związkowy był także współzałożycielem i przewodniczącym NSZZ „Solidarność”. Mówimy, kim jest Lech Wałęsa i dlaczego doszło do konfliktu między nim a żoną.

Danuta Wałęsowa dodano: 18.02.2012 10:39 | odpowiedz (6)

Jak być żoną polityka? Co to znaczy być PIERWSZĄ DAMĄ RP?

Bycie PIERWSZĄ DAMĄ RP to ciężka praca. Życie pod lupą dziennikarzy i bycie wizytówką urzędu, to ciężkie wyzwanie. Żony mężów, czy podpory polityki? Jak radzić sobie ze stresem u boku męża prezydenta? Jak dbać o męża i niezapomnieć o sobie, radzą prezydentowe.

 

Aleksander Kwaśniewski dodano: 03.02.2015 12:27 | odpowiedz (1)

DANUTA WAŁĘSA zdradza "Marzenia i tajemnice". Czy znasz AUTOBIOGRAFIĘ żony Lecha Wałęsy?

Danuta Wałęsa opublikowała swoją autobiografię "Marzenia i tajemnice", w której zdradza kulisy życia u boku legendy Solidarności. Książka daje nam unikalny wgląd w codzienne życie byłej pierwszej damy, której przypadł w udziale los żony przywódcy demokratycznej opozycji w PRL. - Ta książka jest w 100 proc. szczera. Sama dla siebie ją napisałam. Myślę, że wielu przeczyta i powie, że się z zawartością utożsamia i to jest fajne - mówiła w programie "Tomasz Lis na żywo". O czym jeszcze napisała w swojej książce? Dlaczego autobiografia Danuty Wałęsy to obowiązkowa lektura każdej kobiety?

AUTOBIOGRAFIA DANUTY WAŁĘSY dodano: 15.12.2011 10:05 | odpowiedz (3)

Jaka aktorka zagra DANUTĘ WAŁĘSOWĄ w filmie Wajdy? Jaki jest tytuł filmu o Wałęsie?

W filmie reżysera Andrzeja Wajdy, pojawiają się materiały archiwalne, które mają współistnieć z fabułą. Wszystko po to, aby "dać świadectwo prawdzie" - mówił Wajda podczas konferencji prasowej. Jaka aktorka zagra Danutę Wałęsową, małżonkę historycznego przywódcy Solidarności - Lecha Wałęsy? Olga Bołądź czy Agnieszka Grochowska?

Agnieszka Grochowska dodano: 24.11.2011 23:33

Torebka Danuty Wałęsy - gdzie możesz licytować torebki i krawaty gwiazd? O co chodzi w akcji?

Znane gwiazdy, za namową Urszuli Smok, założycielki Fundacji „Podaruj Życie”, z chęcią zdecydowały się przekazać swoje ulubione torebki i krawaty na charytatywną aukcję. Pieniądze zebrane podczas licytacji będą przekazane na wakacje i leczenie ludzi dotkniętych chorobą nowotworową.

aukcja charytatywna dodano: 18.03.2014 13:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

Danuta Wałęsa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Danuta Wałęsa. Wszystko na temat Danuta Wałęsa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.