porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PRAWO AGATY serial prawniczy w TVN. Dygant, Widawska czy Kożuchowska. KTO gra w serialu?

Udział w przeboju 20-lecia, komedii „Listy do M.” był tylko mocną przygrywką. Teraz Agnieszka Dygant gra rolę główną w nowym serialu TVN „Prawo Agaty”. Dowiedz się o tym więcej o serialowej aktorce. 

Agnieszka Dygant dodano: 04.03.2012 20:32 | odpowiedz (1)

SERIAL PRAWO AGATY to polska wersja Ally McBeal? O czym jest NOWY SERIAL TVN!?

Prawo Agaty nowy serial od TVN. Prawo Agaty jest serialem o młodych, ambitnych prawnikach, o ich życiu prywatnym i wykonywanej pracy. Serial został nakręcony w 15 odcinkach, z których każdy stanowi osobną sprawę, a jednocześnie jest on kontynuacją perypetii bohaterów z odcinka poprzedniego. Tytułową bohaterkę gra Agnieszka Dygant. Czy to nie jest polska "Ally McBeal"? Czy warto oglądać serial Prawo Agaty?

Agnieszka Dygant dodano: 03.06.2012 14:50 | odpowiedz (1)

PRAWO AGATY. Kto gra główne role w tym serialu?

Drugi sezon serialu prawniczego "Prawo Agaty" dobiegnie końca 27 listopada 2012 roku. Pokazani w serialu młodzi ambitni prawnicy w każdym odcinku prowadzili inną sprawę i niejednokrotnie musieli wykazać się sprytem, inteligencją i szybkością działania. Dowiedz się, kto grał główne role w serialu!

Agnieszka Dygant dodano: 27.11.2012 17:14

Show SUROWI RODZICE, serial Prawo Agaty, Woli i Tysio na pokładzie - co oglądać w TVN?

Serial "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant. Reality show Dariusza Wolińskiego i fotografa Marcina Tyszkę "Woli i Tysio na pokładzie". Show "Surowi rodzice", program "Ukryta prawda", Szymon Majewski show, "X Factor" z Czesławem Mozilem, Kubą Wojewódzkim i Tatianą Okupnik - wiosną 2012 w TVN czeka nas sporo nowości i znane programy w nowej formie. TVN zapreznetowała wiosenną ramówkę jeszcze w lutym 2012. Dowiedz się, co nowego będzie można zobaczyć na antenie tej popularnej telewizji, co starego zyska nową oprawę, co oferuje TVN na wiosnę.

Agnieszka Dygant dodano: 11.03.2012 10:25

Daria Widawska - kim jest? Co osiągnęła?

Piękna, inteligentna, czarująca. Daria Widawska jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Nie boi się trudnych ról oraz nowych wyzwań. Od lat znana jest przede wszystkim z roli w serialu "39 i pół". Mówimy, kim jest i co osiągnęła Daria Widawska.

daria widawska aktorka dodano: 13.03.2014 10:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

Daria Widawska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Daria Widawska. Wszystko na temat Daria Widawska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.