porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Urszula Jasik-Turowska, prokurator, która będzie oskarżać Dariusza K.? Co o niej wiemy?

Urszula Jasik-Turowska to prokurator, która oskarża Dariusza K. w czasie procesu. Z czego słynie i co jeszcze o niej wiadomo?

prokurator dodano: 16.03.2015 17:33

Dariusz Krupa: jak często będzie mógł uprawiać seks w więzieniu?

Dariusz K. za kratkami będzie musiał zachowywać się niczym aniołek. To właśnie dobre sprawowanie w więzieniu będzie przepustką do chwil rozkoszy z narzeczoną Izą Adamczyk. Seks z ukochaną będzie dla niego formą nagrody.

Dariusz Krupa dodano: 08.08.2014 16:35

Edyta Górniak zapowiedziała ograniczenie praw rodzicielskich Dariuszowi K.

Kilka miesięcy po głośnym zatrzymaniu byłego męża Edyty Górniak, Dariusza K., piosenkarka zapowiedziała walkę o pełne prawa do opieki nad dzieckiem.

 

Edyta Górniak dodano: 12.01.2015 15:09

Darek K.: gdzie spędził noc poślubną?

Darek K.  jest już szczęśliwym małżonkiem ślicznej Izy Adamczyk. Para wzięła ślub za kratkami i tam też spędziła upojną noc poślubną. Niestety nie mieli do dyspozycji ekskluzywnego pokoju, a zwykłe pomieszczenie z tapczanem.

areszt dodano: 14.11.2014 07:34

Dariusz K. i Izabela Adamczyk po ślubie - jak doszło do ceremonii w więzieniu?

Dariusz K., menedżer gwiazd i były partner Edyty Górniak przebywa obecnie w areszcie śledczym w związku ze spowodowanym przez siebie wypadkiem. Nie zmieniło to jednak planów jego, oraz jego partnerki - Izy Adamczyk - para zawarła ze sobą związek małżeński za więziennymi kratami.

dariusz k ślub dodano: 13.11.2014 10:30

Czy Darek K. został pobity w areszcie?

Informacja, że Darek K. został pobity w areszcie, przeleciała przez kraj z prędkością światła. Okazuje się jednak, że były mąż Edyty Górniak czuje się dobrze i nic mu nie dolega.

Dariusz Krupa dodano: 23.10.2014 12:58

Dariusz K. może uniknąć kary - dlaczego?

Adwokaci Dariusza K. przyjęli nową linię obrony celebryty, który zabił starszą kobiete prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Mówimy, czy Dariusz K. może uniknąć kary.

dariusz k wypadek dodano: 15.10.2014 13:16

Maleńczuk o Darku K. - co powiedział?

Maciej Maleńczuk wielokrotnie wypowiadał się w sprawach dotyczących łamania prawa przez artystów. Mówimy co Maleńczuk powiedział o Dariuszu K. i czekającym go wyroku.

Maciej Maleńczuk dodano: 08.10.2014 12:52

Czy Dariusz K. wyjdzie na wolność?

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak zatrzymany w wyniku śmiertelnego potrącenia pieszej pod wpływem narkotyków ma dużą szansę wyjść na wolność! Dowiedz się, czy celebryta umknie sprawiedliwości na dobre!

Dariusz Krupa dodano: 27.09.2014 16:38

Czy mąż kobiety zabitej przez Dariusza K. wybaczy mu?

Dariuszowi K., byłemu mężowi Edyty Górniak, grozi 12 więzienia. Jednak nawet tak wysoka kara nie ukoi złamanego serca Tadeusza Janiszewskiego, męża kobiety zabitej przez muzyka. Wdowiec nie zamierza rozgrzeszać Darka. - Nie jestem mściwy, ale na pewno mu nie wybaczę – mówi.

dariusz k wypadek dodano: 02.09.2014 16:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

Dariusz K szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dariusz K. Wszystko na temat Dariusz K na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.