porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dariusz K. może uniknąć kary - dlaczego?

Adwokaci Dariusza K. przyjęli nową linię obrony celebryty, który zabił starszą kobiete prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Mówimy, czy Dariusz K. może uniknąć kary.

Dariusz K dodano: 15.10.2014 13:16

Czy mąż kobiety zabitej przez Dariusza K. wybaczy mu?

Dariuszowi K., byłemu mężowi Edyty Górniak, grozi 12 więzienia. Jednak nawet tak wysoka kara nie ukoi złamanego serca Tadeusza Janiszewskiego, męża kobiety zabitej przez muzyka. Wdowiec nie zamierza rozgrzeszać Darka. - Nie jestem mściwy, ale na pewno mu nie wybaczę – mówi.

Dariusz K dodano: 02.09.2014 16:06

Co można wnieść do aresztu? [PACZKI dla OSADZONYCH]

Przebywający obecnie w areszcie śledczym Dariusz K., z pewnością bardzo przeżywa rozstanie z ukochaną. Do prokuratury wpłynął wniosek o cotygodniowe widzenia dla stęsknionej pary. Czy Izabela Adamczyk oprócz wsparcia duchowego, przyniesie  Dariuszowi K. również smakołyki i artykuły chemiczne?

areszt dodano: 23.07.2014 15:19

Edyta Górniak o wypadku Dariusza K., byłego męża: co powiedziała?

Edyta Górniak wydała oficjalne oświadczenie dotyczące wypadku jej byłego męża. Piosenkarka prosi media, aby okazały szacunek rodzinie Dariusza.

Dariusz Krupa dodano: 17.07.2014 13:21

Dariusz K. w więzieniu - nowe fakty

Ekskluzywne imprezy, wystawne i beztroskie życie. Dariusz K. musi przywyknąć do faktu, że na długi czas musi o tym zapomnieć. Teraz czekają go długie miesiące oczekiwania na wyrok. Gdzie przebywa? W jakich warunkach żyje?

Dariusz Krupa dodano: 17.07.2014 10:55

Dariusz K. zabił kobietę. Co mówią znani? [KOMENTARZE]

We wtorek Dariusz K. spowodował wypadek, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Byłemu mężowi Edyty Górniak grozi do 12 lat więzienia. Zobacz co znani mówią o całej sprawie.

były mąż edyty górniak dodano: 16.07.2014 14:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?

Nie żyje syn Nicka Cave'a, 15-letni Artur. Chłopak spadł ...

dariusz k wypadek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dariusz k wypadek. Wszystko na temat dariusz k wypadek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.